0
clear
  • Креј Проток Формирана Алуминиум РАБ CRPTA 5X4. ХРОМ, 1890PTA505121C70
  • -20%
  • -20%
Креј Проток Формирана Алуминиум РАБ CRPTA 5X4. ХРОМ, 1890PTA505121C70

Креј Проток Формирана Алуминиум РАБ CRPTA 5X4. ХРОМ, 1890PTA505121C70

DEN 2560.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дополнително, инженерите На Креј ги земаат предвид поврзаните концепти за поместување на тркалата и задниот простор. Скалестата опрема значи дека задните тркала и гумите се малку пошироки од предните, обезбедувајќи подобра влечна сила и поагресивен став за бандажите на Корветата . 5х4, 75 шема на завртки. Резултатот е тркала со високи перформанси кои се совршен натпревар за Корветаxe2x80x99s немилосрдна опсесија со тежина на бричење секогаш кога е можно. Корветните Тркала со креј се синхронизирани со овој манифест за намалување на телесната тежина.Тркалата на креј се дизајнирани специјално и исклучиво за да одговараат на Корветата и да ја земат својата инспирација од корветатаxe2x80x99s уникатна, елегантна и аеродинамична поза. Поместувањето на тркалата значи дека централната линија на тркалото е поместена подалеку од оската, обезбедувајќи поширок став. Креј нуди светотxe2x80 x99s најширок спектар на еднаш парче, влечкаат корвета специфични апликации тркало.ПРЕЦИЗНОСТ. Задниот простор мери колку тркалото добро навлегува во тркалото кон оската и е важно да се осигура дека нема пречки во заостанатите краци на суспензијата или други механички системи. Креј Тркала дизајнира и произведува сопствени тркала со високи перформанси исклучиво за да одговараат на возилата Со Корвета.ПЕРФОРМАНСИ. Материјал : Проток Формиран Алуминиум.Креј Корвета Резервни Тркала ја храни оваа желба со неколку карактеристични варијанти на нивната зачудувачка Асторија РФxe2x84xa2, Орел, Сокол Фалсификувани, Isurus Фалсификувани, mako rfxe2x84xa2, манта, Скорпија, Spider RFxe2x84 xa2, И Отров Фалсификувани Корвета тркала; Уметнички Изјави кои Им Овозможуваат На Сопствениците да постигнат единствен изглед. 1890 PTA505121 C70. Креј Корвета Прилагодени тркала-големи дијаметри и многу широки ширини.

Главните својства

Избор на купувачот

Ова разноврсно здолниште за лизгање е задолжително за да се направи неверојатна облека Одблесокот скеј

Ахгли Компанија Затворен Плоштад Современи Кафеави Југозападна Област Килими, 8 ' Плоштад Дизајниран да

За Производот : Додадете стил На вашата здодевна работна облека со нашиот кул држач за хромирана значка

Опис : Материјал : Стакло, пластика големина : Висина : 22cmglass дијаметар на куполата : 9 cm / 3,54 инчи дијамета�

Главата Случај Дизајни Смешни Животни ГДин Чик Со Топ Шапка Мека Гел Случај Компатибилен Со Samsung Galaxy S10 Li

Изгледа удобно и има многу убав течен материјал за дишење со убав цветен дизајн Стилот на блузата дава м

ТЕШКА ХРОМИРАНА ОСНОВА : хромираната основа обезбедува долготрајна издржливост и капацитет на тежина о

Пакетот Вклучува : Безбедност Спасување Оган Камион Батерија Управувана Судрат И Да Си Одат Детски Дете

Совршен додаток на сите ваши проекти за изработка на хартија Здраво Светска Хартиена Подлога 6 " Х6 " 24 / Л�

Издржливото рачно тафтувано со памучна подлога ги прави килимите Од областа Чатам прекрасен избор за д�

Големина : Одговара На 15,2 x 20,2 см (6 x 8 инчи) Слики!Вистинската големина на Рамката (завршена големина) е 18 х

Чувајте ги вашите омилени производи посвежи подолго со Гумената Свежи Дела 17.3 Чаша, Произведуваат Штед�

Карактеристики : сосема нов и квалитетен изработен од висококвалитетни материјали, издржливовој компл�

Вонкос Жени Ноќна Облека Пижами Флеш ЗемаЖенски Божиќ Чипка Смешни Долна Облека Секси Слатка Печатење �

Користени lenovo Think Centre M91p Мала Форма Фактор (SFF) компјутер напојува Со Intel Core i52400 @ 3.10 GHz (2 генерација) ПРОЦЕС

Повлечете го дизајнот направете го тоа лесно да се носат Топли зимски чизми, плишана постава, класичен д

Филтер за воздух Погледнете што одговара : 201719 Форд Бегство 1.5 Л.201316 Форд Бегство 1.6 Л 201319 Форд Бегство 2.0 �

Please wait...