0
clear
  • Рачка На Надворешната Врата на дорман За Изберете Модели На Буик Шевролет Понтијак, мазни Црни Вклопувања изберете: 2000 - ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА, 2004-ГРАН ПРИ НА ПОНТИЈАК
  • -20%
  • -20%
Рачка На Надворешната Врата на дорман За Изберете Модели На Буик Шевролет Понтијак, мазни Црни Вклопувања изберете: 2000 - ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА, 2004-ГРАН ПРИ НА ПОНТИЈАК

Рачка На Надворешната Врата на дорман За Изберете Модели На Буик Шевролет Понтијак, мазни Црни Вклопувања изберете: 2000 - ШЕВРОЛЕТ

DEN 1260.48

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сакате нова надворешна рачка на вратата што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се вратите во застапништвото? Оваа рачка за замена на вратата е дизајнирана да одговара на вклопувањето и изгледот на рачката на акциите на одредени години, марки и модели на возила. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Појавување на изглед - оваа замена надворешната рачка на вратата беше специјално дизајнирана да изгледа и да функционира исто како и оригиналната рачка на одредени возила. Беспрекорна замена-дизајнирана да одговара на димензиите и спецификациите на рачката што дојде на залиха на возилото. Одлична вредност-оригинален квалитет на опремата по пониска цена. Обезбедете вклопување - оваа рачка е специфична за положбата на возилото, затоа проверете двапати дали ја имате точната рачка за истата положба и страна на возилото што сакате да го замените. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Буик Век : 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 Буик Регал : 2003, 2004 Шевролет Импала : 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 Шевролет Монте Карло : 2004, 2005. Понтијак Гран При : 2004, 2005, 2006, 2007, 2008. Дополнителни Карактеристики Боја : Мазна Црна.

Главните својства

Избор на купувачот

Совршени лизгања за секоја сезона, воведувајќи ги своите нови омилени обувки со овие сандали за слајдов

Нашите клиенти се радуваа на претскажувачот на овој чевел Делани е ново ажурирање на омилениот клиент...

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Пионерската жена класичен шарм 18инчен овален чинија служи шарм заедно со вашата омилена домашна храна..

Оди девојче! Незапирливиот активен сет на Марика ets дозволува да ја преземе секоја авантура додека оста�

Секоја бројка има приближно Сите парчиња се исклучително направени за подобрување на децата креативни

Оваа предсопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба Нежно Се Користи Мало Носење На Ткае�

Крајниот стопер за нацрт на вратите, лежи во основата на вашата врата за целосна заштита од ладни нацрти

Подготвени за откажување на презентацијата што може да се претстави во различни големини Оваа подготве

Трговска марка ликовна уметност "love v black " Canvas Art by Pela Studio : Artist : Pela Studio Subject : Typography Style : Современа проикциј�

Затегнете во оваа супер кул мета инспирирана од Space Jam 2! Во вистинско миење на боја, оваа маица е направен

Додавањето стил на вашиот одмор никогаш не било лесно отколку со шарена торба за перење снежни снегулки

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Украсете за двор со мачка за надувување на време на празникот Овој празничен надувување е сигурен дека �

1 Тешко носење и лесни прсти од нерѓосувачки челик Идеални чепкалки за акустична гитара, бањо, добро, рез

Додадете привлечен допир на вашиот изглед со овој прекрасен безжичен породилен фустан од облека за удо�

Please wait...