0
clear
  • Вестин 57 - HD Winch Mount Grille Gurard - Црна Завршница Во Прав Се Вклопува изберете: - CHEVROLET SILVERADO, CHEVROLET SILVERADO C LT
  • -20%
  • -20%
Вестин 57 - HD Winch Mount Grille Gurard - Црна Завршница Во Прав Се Вклопува изберете: - CHEVROLET SILVERADO, CHEVROLET SILVERADO C LT

Вестин 57 - HD Winch Mount Grille Gurard - Црна Завршница Во Прав Се Вклопува изберете: - CHEVROLET SILVERADO, CHEVROLET SILVERADO

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Компатибилен со моделите 2019-2020 Шевролет Силверадо 1500 (со исклучок На 2019 Силверадо ЛД); Чуварот НА РЕШЕТКАТА HDX е крајната опрема за екстремни камиони. Тоа е целосно заварен штитник за решетка од 1 парче, кој има целосни крилја направени од тешка цевка со дијаметар 2". Исправените се завршени и заштитени со екстра широка гума која е широка 1/8" дебела и 2 3/4" што резултира со цврст чист изглед. Решетката со целосна плоча за удар ја штити областа на решетката на возилата. Чуварите НА РЕШЕТКАТА HDX се достапни во нерѓосувачки и црн прав во прав.; Вклучен Комплет За Монтирање. 1-парче заварени исправи. 2 " цевка целосна обвивка крилја. Целосна решетка плоча. Држачите за фиоки се монтираат директно на рамката на возилото. Послужавници за винч тестирани на минимално повлекување на права линија од 16.500 фунти. Одговара на повеќето средни рамки 8.000-12.000 фунти. макари (високи до 10,25 инчи). Одговара Изберете : 2020-2023 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО 2019 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО Ц1500 ЛТ 2022 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО ООД и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Главните својства

Избор на купувачот

Овој Симпатичен Дизајн Отпорен На Удари Мажи Жени Женски Хибриден Тежок Црн Капак На Куќиштето На Телеф

Материјал : тип На Полиестерпатер тип : геометрија должина На Ракавот : долги ракавглавна боја : прикажан

Мачки против кисели краставички ™ Серија 1 и 2 се супер забавни кадифен колекционерски играчки Кутчињат

Спецификации : Има симпатична шема на животни со цртан филм, вклучувајќи куче, мечка, пилешко и има и диз�

Алуминиумски метал, ексклузивен традиционален индиски мотив Paisley мотив Фуксија rhinestone studed hasli ѓердан пос

Холивудската Архива на Фотографии претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 11х14 Врамено со Двоен Ѕид�

Долна Браник Решетка Со Хром Опкружувачки Калапи Одговара 1216 Шевролет Соник Црно Детални Апликации 201220

80 '' Должина : 72см / 28.24 ' ' Shoulder : 45cm / 17.62 '' Должина : 69cm / 27 Валените врвови на ракавите ја прават најсечената �

Функе Менс Обични Спортски Кошули Со Компресија Со Долги Ракави Блузи За Носење Јога Кошарка Материјал

✤ SOIMOI претставува широк спектар на печатени ткаенини во 1000γs на различни отпечатоци Сите дизајни се нов

Покажете го вашето семејно наследство на симпатичен начин! Јас сум толку симпатичен, морам да бидам ирс�

Некој во Конектикат ме сака бебешки каросерија Дајте извик на некој близок во друга држава Нашето унисе

Големина : 80 Препорачана возраст : 06 месеци биста : 48cm / 18.90 '' Должина : 32см / 12,60 '' Должина на дното : 18см / 7.09 '

Материјал : Polyesterseason : Пролет, лето, есен, Винтерстил : Секси стилеп : Долна облека за миење : Рачно миење ла

Please wait...