0
clear
  • Кањон Риџ Голема машка плетена тава
  • -20%
  • -20%
Кањон Риџ Голема машка плетена тава

Кањон Риџ Голема машка плетена тава

DEN 624.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овие релаксатори на половината на кањонскиот гребен, плетените панталони, ќе ве одведат од работа до денес ноќта со удобност и стил. Тие ќе станат одлично основно парче во вашата гардероба. Механизмот за релаксација на половината се протега до 4 “, со што е лесно и удобно да се движи во текот на целиот ден. Направено со 100% мека ткаенина од памук од памук за безвременски изглед со кое било копче надолу кошула или поло. Овие панталони се модерно контрагирани со двојни плети, како и на џебови за заварување на цвест и заварување. За да се нагоре, тие се машини што се мијат за лесна нега. Со четири достапни бои, можете да изгледате добро без напор ден или Ноќ. Земја на потекло : Увезен кањон Риџ голем и висок релаксатор на половината Плетиран Твил Пант : 100% мек памук со праска. Двојни плети. Две предни џебови. Две копчиња за заварување на копчињата. Затворање на едно копче со Zip. Јамки на појас. Достапно во четири бои. Машина за перење.

Главните својства

Избор на купувачот

Раженките НА ХИК се разноврсни додатоци за готвење и алатки за скара за животен стил на отворено без нап

Штрајк Кралот Зуи Мамка овој стандарден зуи е еден од најдобрите на пазарот Неговите карактеристики вк�

Допрена Од Природата Колекцијата Семејни Пижами има стилови и големини за целото семејство! Нашата кол�

Некогаш, моравте да живеете во шумата со џуџиња за да ја почувствувате таа викендица со приказни Колекц�

Чувајте топло и пријатно во најстудените ноќи со овие 100 проценти памучни фланелни чаршафи Достапни во �

Премиум дизајн ОД ЦРНА+декер Со моќност од 350 вати при врвни перформанси работи со пет брзини, вклучител�

Оваа Изведба На Црвен Коњ 2090 Серија 90 степени Крајот На Цревото На Лактот Е изработено од анодизиран алу

Историјата на брендот Бендикс е истакната со долга листа на големи придонеси за производи во автомобил�

Уметник : Алета Пипинсубјект : Апстрактен Стил : Задебелен И Еклектичен Модерен Тип На Производ : Уметнос

Џек ричесон арматурната жица ја создава структурата што ја одржува скулптурата заедно и обезбедува рам

Градниците За Револуција на удобност ви нудат флексибилно вклопување и сеопфатна удобност...

Линк за Стабилизатор на суспензија Врската За Стабилизатор На Суспензија Се Вклопува Изберете : 20052006 ДО

Овој Тренд Меѓународниот Клуб За ПојадокЕден Лист Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојн�

Седнете и опуштете се Со Еднорозите На Дивината во виолетова ултра удобна лежалка за перници за момчиња

Лас Вегас е фатаморгана во пустината за милиони луѓе кои ја посетуваат секоја година Оставете Му на Erк д

Овој крај на прачката за вратоврска директно ја заменува оригиналната прачка за вратоврска на опремата

Со постојано воведување на подобрувања во дизајнот кои го продолжуваат животниот век на производот и ј�

Кога другите тенки вклопувања се премногу рестриктивни, посегнете по ова иновативно ново преземање на �

35 Галон Гориво Кади Никогаш не заостанувај Двонасочна Ротациона Пумпа : двонасочна рачна ротациона пум�

Смелите, монохроматски шеми на бои на Килимите За Колекција Дел Мар ќе донесат модерен изглед во секоја

Монетите На Надекс Валани Монети Организатор За Складирање На Монети Поставени Со Гребени за Лабави Мо�

СР 75Џип Trachawk Реплика Тркала Опис •Големина : 20x10 Офсет : 50 Шема На Завртки : 5x5 •Леано Алуминиумско Тркало

Мал глам, мало девојче од соседството, нашиот часовник Дарчи обезбедува извонреден стил без да го надми�

Испреплетената геометрија и сивата палета на сива боја го прават Овој Ризичен Домашен Кетрин Це9526 Внат�

Please wait...