0
clear
  • Шаблон За Матрица На Работилницата На Занаетчијата, 6 Х6
  • -20%
  • -20%
Шаблон За Матрица На Работилницата На Занаетчијата, 6 Х6

Шаблон За Матрица На Работилницата На Занаетчијата, 6 Х6

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Оваа разноврсна матрица е забавен и лесен начин да додадете прскање на возбуда занаети, бележници, проекти за мешани медиуми, уметност за носење, САМ стационарни И многу повеќе! Одлично за уметност и занаети, прилагодување на секојдневните предмети и создавање внимателни подароци. Матриците На Работилницата На Занаетчијата се толку разноврсни и лесни за употреба! Можете да ги користите со речиси секој медиум и чистење е супер лесно. Користете ги овие матрици со вашите омилени мастила, маркери, пасти за втиснување, путери, сјајни пасти, пасти за текстура, бои, спрејови, спрејови за мика, глазури и многу повеќе! Секој пластичен шаблон е уникатен и лесен начин за прилагодување и додавање текстура и длабочина на вашите страници со белешки, уметнички проекти, работа со ткаенини или какви било други проекти за мешани медиуми! Погоден за домашни ентериери уметнички дела. Дизајниран за лесно складирање. Шаблон За Матрица На Работилницата На Занаетчијата, 6" Х6", Цвеќиња Од Конус. Перат и еднократно. Издржлив дизајн. Работи добро со влажни или суви медиуми. Оваа матрица за повеќекратна употреба може да се користи со вашите омилени мастила, маркери, пасти за втиснување, путери, сјајни пасти, пасти за текстура, бои, спрејови, спрејови за мика, глазури и многу повеќе!.

Главните својства

Избор на купувачот

Сали Сватленд претставува зачудувачки 20x20 црно модерно дрво, врамено од wallидно уметничко дело, со насло�

Додадете дизајнерски талент во вашиот простор за живеење Со Едноставната Табела За Дизајн Фурино Јаја

Ткаенина : Удобна, мека, лесна, со добра дишеност и издржливост, без триење или деформирање на кожата ”【�

Големина За големината Не се сува суво, не бели Обични маички со качулка маички мажи надвор од рамото џе�

Карактеристики на притискање на вратата SK910 W на вратите за сите занишани врати од 1 до 2 внатре дебели мо

Не'рѓосувачки челик антички тие се фантастични Не верувај во нас? Ако не сте задоволни, едноставно врате

Маици за недефинирани подароци ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% памучна унисекс екипаж вратот Црнот

Стилскиот L'Ertiste By Spring Step Jamila Strappy Slide е сигурен дека ќе биде победник во гардероба Овој слајд со рачно нас�

Женски карго шорцеви летни лабави шорцеви за пешачење со џебови : ткаенина : полиестер / машина за миење

Удобноста на мировните знаци се убаво во фиксни мешани бои, уникатна форма во комбинација со повеќе бои,

Материјал најлон и Spandex Style Ако сакате незаборавна ноќ со вас lубовник, овој градник и гаќички за долна об

Секоја дневна соба или спална соба станува поелегантна со оваа црна современа подна ламба Зачудувачкат

* Материјал : Полиестер спандекс (95% полиестер, 5% спандекс)* Ширина : ширина 56 инчи (142 см), 4 пат истегнување*

Мешавината За Зачини За Зачини На Тони Чачере Е одлична за бронзирање, оцрнување, печење на скара или са�

Hqf80410771bkl2жени Спојување Лента Со Пруги Секси Бикини Костими За Капење Прашка Костим За Капење Специфики

Diflex II е мембрана поддржана од TPO Membrane од експерти за покривање на RV За разлика од стандардното TPO, Diflex II е �

Големина на пакетот : 18x18x1cm, (Ве молиме, дозволете грешка од 13мм поради рачно мерење.50 '' Должина : 54cm / 21...

Големина Char Trecomeded Age : 12 години90 : 1 T половината : 44cm / 17.32 '' Hip : 64cm / 25.20 '' Должина : 26cm / 10.24 '' Препорачана возра

Отстранување На Филтерот за масло, Клуч За Филтер За Масло 3Професионален Вилица За Поправка На Авто Авт

Рамка со рачно изработена црно дрво за семејни фотографии, уметнички отпечатоци, платна, документи, дец�

Mawmaw ме сака баба и внук Диносаурус Дизајн на новороденче за новороденче за внуци Нашето унисекс едно па�

Вклучен 1 Пакет : 20 ПАРЧИЊА Завртки за Приклучок за Глава на Копчиња 100% 304 нерѓосувачки челик 188, висока цв

Очилачи за сонце во форма на дама во форма на срце за жени невестата очила за сонце гроздобер мод за свад

Поради преклопување и транспорт, можеби бидете очигледни брчки Овие панталони се произведени во соглас

Sandsенски сандали со големина 9 модни летни жени сандали со клин пета дебела единствена двојна лента за ж�

Опис : Премиум материјал : Гроздобер очила за сонце имаат високоматеријал, кој поседува голема издржлив�

Направено со употреба на компјутерска опрема за мешање контролирана, обезбедувајќи натпревар со код на

Висококвалитетен црн мермер сјај заврши контактна хартија и лагер за полици Дополнителна широка 23,50 ин�

Please wait...