0
clear
  • Аванчи Виножито Бебе Колекции
  • -20%
  • -20%
Аванчи Виножито Бебе Колекции

Аванчи Виножито Бебе Колекции

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Прегледвремето за брашно направено убаво Нашите Колекции На Виножито се најлесниот начин да ги задоволите сите потреби за хранење на вашето бебе. И овие колекции прават одлични комплети за подароци. Прилагодено изградени за вас, овие лавински комплети вклучуваат се што ви треба и ништо што не го правите. Без разлика дали се подготвувате да нахраните новороденче, бебе или мало Дете, Аванши ве покрива. Изберете од нашиот избор на убави и одржливо изработени чинии, чинии и прибор во боите и комбинациите што ги сакате. Што добивате • еден (1) органски сад за бебиња од бамбус со соодветна лажица • една (1) органска чинија за бебиња од бамбус со соодветна лажица • Пет (5) силиконски лажици за бебиња ◄НЕГА и Употреба како да се користи • Поставете ја Вашата чинија Или сад Со Лавина, така што јазичето со лесно ослободување е свртено подалеку од вашето малечко. * Активирајте го херметички механизмот за Заклучување со цврсто притискање на садот или чинијата на вашите деца на рамна површина додека не слушнете како излегува целиот воздух • • За ослободување, едноставно повлечете го јазичето за ослободување. Вшмукувачкото парче се појавува како магија! Грижа • предмети Од бамбус : измијте рачно. • Силиконски прстени : Отстранете го прстенот за подлабоко чистење на предметите одделно. Одделете го силиконскиот прстен од садот или чинијата и измијте во машина за миење садови или рачно. Посетете Ги Нашите Најчесто Поставувани Прашања за повеќе информации.◄ДЕТАЛИ• БАМБУСОТ е 100% биоразградлив, еколошки, нетоксичен и обложен со лак одобрен од фда. • Антимикробни и антибактериски материјали • без Пластика, без Бпа, без пвц, без олово и без фталат • Нетоксични, хипоалергични и 100% безбедни за хранење бебиња.

Главните својства

Избор на купувачот

Краток ракав на Бамбини Едно парче и шорцеви направени од 100% памучна ткаенина, овие меки и пријатни бели

Бидете сигурни дека ја чувате вашата мала бубачка заштитена од сонцето со нашата симпатична облека за к

Сонувајте за победа на денот на играта додека е пријатно во оваа официјално лиценцирана NCAA? Rotary? Целосен

Незаборавен мирис кој е и класичен и привлечен, Тејлор од Тејлор Свифт е убаво направен од бујно овошје,

Нашата кошула со кратки ракави Оксфорд беше направена за децата да блеснат, таа има мека ткаенина од пам

Фризборбени јони Прилагодливи поставки за температура Дури и топлина за помала штета Добијте ги сите и

Енергетска стоп предна заменска подлога за сопирачка и комплет за ротор WM73854 Овој комплет вклучува : Сет

Популарната колекција за бања за бања за бања за бања има елегантна шема на златен медалјон против кафе�

Овој трендови меѓународни Војна на Starвездите : Мандалоријан Постер за wallидови на Кара Дуне е дизајнира�

Задебелена карирана со бои инспирирани од есен, ова разноврсно копче надолу со кошула со фармерки за по�

Please wait...