0
clear
  • Проект Мц Атомски Миксер
  • -20%
  • -20%
Проект Мц Атомски Миксер

Проект Мц Атомски Миксер

DEN 399.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Направете свои газирани бонбони и други задоволства исто како кулинарски хемичар, Адриен атомс. Можете да го правите тоа повторно и повторно само користејќи состојки од вашата кујна. Кога ќе им дадете на шеќер, сода бикарбона и лимонска киселина вител во миксер за да направите газирани бонбони, не се случува многу. Но, поп На Проектот Мц2 Атомски Миксер во устата, и вашата плунка ја раствора лимонската киселина и се случува хемиска реакција! Лимонската киселина (да, тоа е киселина) и сода бикарбоната (основа) произведуваат меурчиња од јаглерод диоксид, предизвикувајќи таа забавна газирана сензација на вашиот јазик. Лимонската киселина додава и замагленост, додека шеќерот обезбедува сладост.Користете го овој повеќебоен миксер инспириран од атом за да ги комбинирате вашите состојки (состојките за домаќинството не се вклучени) и да направите јадења за јадење. Пакетот доаѓа со две мерни лажици и Проект мц2 чаша за чување на вашите вкусни креации. Миксерот е идеален за деца кои имаат 6 + години. Собраната димензија на производот е 4,25" х 6 "х 10". Проект Мц2 Атомски Миксер : возрасен опсег : 6 години и повеќе. Миксер инспириран од атом за комбинирање на вашите состојки (состојките за домаќинството не се вклучени). Создава јадења за јадење користејќи состојки за домаќинството. Проект мц2 играчките доаѓаат со 2 мерни лажици. Вклучува проект мц2 чаша за чување на вашите вкусни креации. Состојките за домаќинството не се вклучени во направете свој комплет.

Главните својства

Избор на купувачот

Прифатлива и модерна, Сејди го одразува сегашниот тренд на мешање на современиот стил со навестување на

Рачно изработена Рамка За Слики Од Кафеаво Дрво За Семејни Фотографии, Уметнички Отпечатоци, Платна, До�

Гроздобер Колекција На Јаболка претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 11х14 Врамено со Двојно Уметн�

Овие дами сигурно ќе го привлечат вниманието на долгите бради Со широк спектар на трски и парчиња, Цинк �

Карактеристика : Долг ракав,трендовски дизајн,шема на улични хипхоп елементи,едноставна и уникатна лич�

Трансформирајте ја вашата дневна соба со прекрасниот ретро глам На Тафтуваната Фотелја Со Кадифена Изв

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Спецификации : Мажите прстен со пенливи кристал инкрустирани, исклучителни и луксузни за носење...

Експанзија Вентил / Отвор Цевка А / Ц Експанзија Вентил Одговара Изберете : 20132018 ФОРД ЕКСПЛОРЕР 6 Цил 3.5 Л

слаби фармерки за жени панталони со висок струк бели широки нозе за жени фармерки со широки нозе за жени

Женска Поддршка За Безжичен Градник Безжичен Градник Без Градници За Долна Жица Удобна Жичана Бралета �

Само Девојка Која Сака Кисели Краставички САМО ПРОИЗВОДИТЕ ШТО ГИ ПРОДАВА ДИЗАЈНОТЧОВЕЧКИ СЛУЖБЕНИК Г�

Нашата уникатна, прилагодена графика е дизајнирана и отпечатена токму овде во Соединетите држави И ние

Класични и брилијантни, овие прекрасни обетки од жолто злато од 14 карати ќе додадат малку сјај на вашиот

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Овие жени ја користат својата мистична моќ од многу различни причини : едната за добро, другата за зло.Со

Овие Трендови Меѓународни Minecraft : Легенди Синиот Ѕид Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобој�

Куќиштето ЗА Паричник СО Вкрстено Тело ЕЛЕХОЛД е крајното решение за корисниците на i Phone 14 кои сакаат ко

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

Овие завртки се произведени со употреба на издржливи материјали и тестирани на корозија за да се обезбе

Познатата серија Судбина сега тргнува по патот до нова етапа со најновиот наслов, Судбина / ЕКСТЕЛА : Умб

Новите волнени килими пролеани како природна последица од тоа како се направени; вакуумирајте нов волн�

Првото Божиќно Елфско Момче на бебето Со Бонбони Трска Бебешка Лигавче, совршен 1Ви божиќен подарок за п

Останете тренди оваа fall Со Карирана Јакна На Белата Марка Се одликува со мек кариран принт, затворање на

Прилично малку сребрена пеперутка вградени со јасни кристали кристали на телото, и гроздобер инспирира

Бејерн Тркалата се дизајнирани и конструирани токму за да одговараат на возилата НА БМВ.Бејер дизајнир�

Свети матеј овален медалприврзок.Цврсто .925 Стерлинг Детал го прикажува како црта во книга со бик покрај

Јасни Чевли За Жени Сандали Чевли Цврсти Дами Бенд Сандали Плажа Женски Сандали Женски Прашкасти Санда�

Please wait...