0
clear
  • Ли Прецизност Случај Должина Мерач И Школка
  • -20%
  • -20%
Ли Прецизност Случај Должина Мерач И Школка

Ли Прецизност Случај Должина Мерач И Школка

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Мерачот За Должина На Куќиштето Ли е прецизен и лесен начин за средување на месинг кутии до должина и квадрат на устата на куќиштето. Потребен Е Секач За Ли И Обетка за Заклучување за да функционира.Првиот чекор за успешно средување на месинг кутии со Мерачот За Должина На Куќиштето Ли и Држачот на Школка е да ја земете Обетката За Заклучување Ли (продадена одделно) и да ја навртувате во држачот на школка. Следно, Мерачот На Должина треба да се навртува во Машината за Тример На Куќиштето (се продава одделно). Мерачот на должина е поставен да го намали секој случај во рамките на спецификациите. Откако ќе се навртуваат алатите следниот чекор е кастрење на куќиштето. Само ставете го празниот месинг во држачот на школка, вметнете го мерачот за должина на куќиштето во празното парче месинг и свртете го секачот додека парчето месинг не се исече до однапред одредена должина. Толку е лесно да се добијат конзистентни должини на куќиштето и усти на квадратни куќишта кои помагаат да се задржи претоварената муниција што е можно попрецизна.Спецификации : - Кертриџ : .30-30 Винчестер-Материјал : Челик Ли Прецизност Случај Должина Мерач и Школка.

Главните својства

Избор на купувачот

Доживејте луксуз на оригинална кожа со чудо на девојчето нација Suede Moccasin Slipper Овие стилски влечки се при�

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Затворање на влечење Вклучува 1 врвот на вратот со долги ракави и 1 супер мек пант за спиење Врвни каракт�

Тема : Пејзансл : Современа Производ Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликовна уметно�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5ин

Овој фустан за сончање на минија од Midi Chemise од тајни богатства е направен со супер мека ткаенина од рајон

Уметник : Red Atlas Designs Subject : Map Style : Anitique Product Тип : Галерија обвиткано платно Арта Ова подготвено за виси, уме

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Artwall "Elephant " Отстранлив uralид uralид uralидал од Мајкл Крејс е рачно изработен со The Signature "Artappealz " технологија, �

Сериите Мора занаетчиски вклучуваат остри, издржливи, висококвалитетни ножеви за комунални услуги пог�

Направени со нашиот најудобен тексас, овие славни розови средни тешки фармерки го имаат целото истегну�

Оваа прекрасна деца кои играат хокеј во зима III платно уметност се печати со највисок квалитет на мастил

Земете повеќеслојни презентации заедно во вашиот џеб со овој Miroir Mini проектор, во кој има вградени звучн�

Please wait...