0
clear
  • Фишер-Алвин И Верверичките Чи
  • -20%
  • -20%
Фишер-Алвин И Верверичките Чи

Фишер-Алвин И Верверичките Чи

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Рок надвор Со Фишер-Цена Алвин и Верверички гитара. Овој производ е пластична електронска гитара која им овозможува на вашите деца да свират заедно со Верверичките или да создадат своја одлична музика. Музичкиот инструмент Фишер-Прајс содржи три копчиња со карактер во форма на ѕвезда на вратот; ако се притиснат, тие свират забавни фрази Од Симон, Теодор и Алвин. Играјте соло риф за да го слушнете потписот на Дејв " Алвинн! "крик. Вашите деца ќе уживаат да се заглавуваат на нивните омилени мелодии Алвин и Верверичките, вклучувајќи ја и нивната тематска песна. Фишер Прајс Алвин И Верверичките : Децата можат да се заглават во нивните омилени мелодии од шоуто, вклучувајќи ја и тематската песна. Алвин и Гитарата "Верверички" има 3 копчиња со карактер во форма на ѕвезда на вратот. Притиснете ги копчињата за да слушнете забавни фрази Од Симон, Теодор и Алвин. Играјте соло риф за да го слушнете потписот На Дејв " Алвинн!"крик.

Главните својства

Избор на купувачот

Електричен Приклучок За Ножици Од 12 Волти Идеален За при рака за итни промени на гумите покрај патот Диз

Јокохама Геоландар А / Т XD LT245 / 75 R17 121 / 118 Q Eoverview YOKOHAMA GEOLANDAR A / T XD е комерцијална теренска гума која е намене

Едноставен и елегантен стил на коса, разубавува форма на главата и лицето и постигнува грациозен и слад�

24" Должина : 112cm / 44 карго панталони спортски панталони товарни панталони мажи фармерки улична облека оби

Womenените случајни лабави Vвратот Обична боја што одговараат на етничкиот стил суспензија печатено 1 Сти�

Воведување на овој привлечен сет на 2 парчиња леано алуминиумски кран градина статуи, смислено дизајнир

Накит за дизајнер на Клара Пучи направен во Соединетите држави Направено да трае цел живот, совршен за с

19962000 Chevrolet K2500 Конектор за сензор за проток на воздухот Notescamshaft Sensor Connectblack и Term Term Femalefits Години : 1996 1997 1998 19

Смешен дизајн на шпагети за момче или девојче Памук од детемекото во изглед, во боја, бои на големи деца..

Врвни жени сјајни бели сафир дијамантски ангажман прстен Елегантен стабилен невестински свадбени прст

Одделение : Womenoccasion : Party, Daily, Casematery : Polyesterste Le : Casualfit : Fit ture to Sizethickness : Standardhow : lace ладно, виси или линија суво

Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не Ако ви треба овој производ итно, ве мо�

Нашите килими со супермеки облачни области на облак од фланели од Ahgly мешавина се направени со луксузна

Опис Оваа ставка е збир од 5 парчиња пченка рачка скара стапчиња Овој пакет за ражен ви овозможува соврш�

Maseенска мода печатена лабава маица 3 / 4 ракави Блуза со кружни врвови на вратот Обични врвови : 1 Изработе

Толку кул! Надградете ја вашата графичка колекција Маици со оваа маичка со отпечатоци од карактери инсп

Please wait...