0
clear
  • & G 3-светло таванот за монтирање на таванот или островска светлина, прилагодлива за висина, мат црно завршница стакло нијанси
  • -20%
  • -20%
& G 3-светло таванот за монтирање на таванот или островска светлина, прилагодлива за висина, мат црно завршница стакло нијанси

& G 3-светло таванот за монтирање на таванот или островска светлина, прилагодлива за висина, мат црно завршница стакло нијанси

DEN 784.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

BHG (Подобри домови и градини) Прилагодливи мат црни 3 нијанси на таванот на таванот е 3 -тина сет за осветлување на филаментот LED, кој нуди современ моден дизајн во вашата куќа. Чистата стаклена сенка дава светла светлина околу собата со добредојден воздух. Матните црни жици и планината ќе ги прикажуваат вашите елегантни вкусови секој ден. Може да се користи широко во трпезаријата, дневната соба, кујнскиот остров, рестораните, баровите и сл. Оваа тема е опремена со три 5 вати од 450 лумени затемнети светилки со влакнести светилки кои се еднакви на 3 парчиња од 40 W -блескави светла со 90% од зачуваната енергија. Тие би можеле да се користат за 13yrs со 3 часа дневна употреба. Подобри домови и градини за приврзоци или островско светло. Дизајн на 3 глави. Метална конструкција со три чисти стаклени нијанси. Прилагодливи мат црни жици, максимална висина од 55 ". Вклучени додатоци за монтирање на таванот. Доаѓа со (3) A19 LED светилки со влакно. Вклучените сијалици се затемнети, испуштаат на 2700 K мек бел сјај. 450 осветленост на лумен секоја сијалица, вкупно 1350 лумени. За повеќе Информации за подобри домови и осветлување на градина, посетете ја https : ///дома-подобрување/осветлување.

Главните својства

Избор на купувачот

Центрични Делови Диск Сопирачка Ротор P / N : 121.22009 Центричен C Tek Кочница Ротор, #12122009 Одговара Изберете : 20

Број На Производителот : Mr179581 Поддржете го вашиот спортски тим за време на играта! Возрасни спортски пер

Ова е првото официјално издание на саундтракот од култниот филм На Умберто Ленци "Он Посто Идеале По Осц

Детски Спортски Часовник На Отворено Нараквица Електронски Часовник Детска Нараквица Карактеристики :

Хадсон Боди Со долги ракави За Бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето Нашите боди имаат симпа�

Gemshell® е транспарентен, стилски, тенок случај со иновативна двослојна периметарска заштита дизајнирана

Секира спреј за тело за жени Анархија за неа 4 мл е женска мешавина од пенливи овошни ноти како што се јаб

Маиците За Бебиња хадсон се одлични секојдневни врвови за вашите малечки Одликувајќи се со забавни отп�

Содржина на пакетот : 1 х Ноќница (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1 Ткаенината е Мека и Лесна, Удобн

Ап издувни гасови катализатор изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка

Постојат три големини за вашиот избор.3", Погоден За Возраст : 06 Месеци (Прибл.Текстура за дизајн на ѓон шт

Жените Дами Печатени Бенд Ширина Лабава Нога Панталони Женски Повик Панталони Карактеристики : 1.It изра�

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови Ве молим

Со својот привлечен принт, Оваа Машка Машка Дигитална Пикселна Кошула За Голф Е модерен и функционален �

8 Мл По Двор € ПРОДАДЕНИ ОД ДВОРОТ : Продадени во 1 Двор (36" или 92 см) чекори ● ВИСОКОКВАЛИТЕТНО ПЕЧАТЕЊЕ : �

Карактеристики : Издржлива конструкција од алуминиумска легура со водоотпорна заптивка штити од и пра�

Гринпиг, Третман На Септичка Јама, Вклучува 4 Пакети За Целогодишно Снабдување, Природен Систем За Чисте

Утешителот и неговите додатоци треба да се мијат одделно од другите предмети, а потоа да се исушат на во�

Бравадо Го Дизајнира Градникот За Нега На Сладок Грашок Розова Лимонада Градникот За Нега На Сладок Гр�

Појасот Snuggfit И Лентите Со Двојно Држење помагаат да се испорача врвна удобност и да се задржи пелената н

Мид Комбинираат Врзувачки Боцки 516 Црна 125 Пакет Врзувачки Боцки Медовина Комбинираат Врзувачки Боцки д

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови "Врамени Ѕидни уметнички дела Со Текстура На Gicle

46" биста на блуза : 95см / 37 Пливаат Шорцеви Жени Тип На Шема : Печатење Женски Костими За Капење Дводелно П�

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот Мерење : Ве Мол

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

забелешка : нашите производи се на малата страна, ве молиме купете 1 или 2 големина нагоре Големина : 3 XГол

Клиничкиот терапевт, Кортни Вегнер внимателно ги избра илустрациите и поттикнувањата во ова интеракти�

Дајте му на вашата бања современо ажурирање со Кадифените реверзибилни килими за бања со Подобри Тренд�

Предметот ќе ја направи просторијата украсена со исклучителен вкус Искрено се надеваме дека ќе ви се до

Производителите, добавувачите и другите го обезбедуваат она што го гледате овде, а ние не сме го потврди

Please wait...