0
clear
  • Жените Мода V-Вратот Лабава Пуловер Еднобојна Долги Ракави Џемпер Блузи Тенок Туника Фустан Џемпер Трендовски Дуксери Пуловери
  • -20%
  • -20%
Жените Мода V-Вратот Лабава Пуловер Еднобојна Долги Ракави Џемпер Блузи Тенок Туника Фустан Џемпер Трендовски Дуксери Пуловери

Жените Мода V-Вратот Лабава Пуловер Еднобојна Долги Ракави Џемпер Блузи Тенок Туника Фустан Џемпер Трендовски Дуксери Пуловери

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

За Оваа Ставка. ●КАРАКТЕРИСТИКА : облечени секојдневни џемпери со долги ракави.Лабавите и удобни џемпери се изработени од висококвалитетна ткаенина, удобна, пријателска за кожата и без никаква иритација за вашата кожа, мека на допир и абење се погодни за повеќето фигури максимално. . ●МАТЕРИЈАЛ● : Полиестер, Памук, Спандекс.Еластичноста е многу добра. Може речиси целосно да се опорави, може да ја задржи првобитната состојба долго време и може да избегне нервоза од брчките на облеката; површината на крпата е мазна, а контактот со кожата е мазен и удобен. . Qlocation® : пријатна кошула со пуловер од џемпер блуза добро се совпаѓа со фармерки,хеланки,потпетици или чизми,ќе направи да изгледате прекрасно додека останувате удобно.Погоден за Различни Облици На Телото. За активности на отворено, секојдневен,работен,домашен,шопинг или друг секојдневен живот, овој врв е прилично добар избор.Можете да ја носите сама во пролет иumn, или со топла јакна во студена зима. Добар Квалитет, Изработен Од Пријатен, Пријателски За Кожата, Материјал За Дишење Кој Ви Дава Пријатно Чувство Цело Време. Погоден За Пролет, Fall, Зима. Може Совршено Да Се Комбинира Со Разни Облеки За Да Се Направат Сите Видови Стилови. Облека.Како Тенки Фармерки,Тексас Јакна,Здолништа,Чизми, Сандали И Така Натаму. Обичниот тенок џемпер е совршен за секојдневни, секојдневни, училишни, работни, забавни и секојдневни прилики. Изработени Од Полиестер, Памук, Спандекс. Добра Еластичност, Мека и Удобна, пријателска За Кожата. Овој моден џемпер ќе биде модерен тренд во fall и зима. Класичниот опуштен стил на вклопување може да го скрие вашиот мал стомак додека одговара за повеќето фигури.

Главните својства

Избор на купувачот

Колекција На Теписи Во Дворот Лесна Нега За Сите Временски Теписи?колекцијата на Дворот е создадена за �

Откријте го совршениот стол за гравчиња за гравчиња за деца со деца со столче за гравчиња за грав на Диз�

Нашата облека е наменета За Азијци, што значи помали Од нормалните Европски големини...

Агли Компанија Машина Перат Затворен Плоштад Преодна Розова Меур Гума За Џвакање Розова Површина Килим

Филтерот за воздух на Mahle Cabin изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиств

Оваа силиконска рачка за велосипеди има широка компатибилност, е применлива за секој тип велосипед чиј�

Едноставен удобен секојдневен стил, погоден за секојдневно носење Ве молиме споредете ги големините на

Ноќните Светла се прекрасен додаток на безбедноста околу домоти не само за малите деца! Ноќните светла �

Одликувајќи се со удобно целодневно вклопување благодарение на ткаенината Со лесна Воздушна Форма што

Corsair CX430 ATX12 V напојување, внатрешно, 110 V AC, 220 V AC влез, 3,3 V DC @ 20 A, 5 V DC @ 20 A, 12 V DC @ 28 A, 12 V DC @ 800 MA, 5 V DC @ 3 Излез, 430 W, �

PKPOWER 6ft AC Кабел За Напојување За Mackie Pro FX12v2 12Канални Ефекти Миксерпакет Содржина : 1 х Полнач Информации З�

Уро Делови сепаратор за моторно масло изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и из

Пакет од 2 етикета за леснотија на ребрендирање рамен врв контраст детали за автентична врвна налепница

Почетна Компоненти Замена 279834 Гас Фен Серпентина Комплет За Вир WGD5520 SQ0 Фен ве Молиме запомнете : Ова Е По

Женски Секси Фустан Од Чипка Со Чипка Со Долги Ракави Коктел Мини Фустан можеме да гарантираме дека цел�

Малку богатство дуксер, боди или маичка врвот и панталони е одлична облека за вашето малечко Направен с�

Уметник : Шерон Forbessubject : People Style : Trational Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова подготвено за виси, уме�

Дајте му џемпер што работи напорно како што игра Свитката од руно во средна тежина го одржува топло и се

Please wait...