0
clear
  • Должина На дијаметар Екстра Долга Хсс Вежба За Директно Стебло
  • -20%
  • -20%
Должина На дијаметар Екстра Долга Хсс Вежба За Директно Стебло

Должина На дијаметар Екстра Долга Хсс Вежба За Директно Стебло

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Детали : * овие екстра долги дупчалки може да се користат за поудобно дупчење.* Дизајнот на директно стебло е посоодветен за многу електрични вежби и машини за дупчење.* Изработен од челик со голема брзина( ХСС), издржлив и компактен . * Идеален за дрво, алуминиум, пластика, итн.* Сосема нов и квалитетен.* Должина : 160мм/ 200мм/ 250мм/ 300мм(опционално)* Дијаметар : 2мм/3мм/4мм/5мм/6мм(опционално)* Боја : Сребрена(како што покажуваат сликите) содржина На Пакетот : 1* Екстра Долга Вежба За Директно Стебло На Хсс Забелешка : вистинската боја на предметот може да Биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор И осветленоста На светлината Сосема нова И висок квалитет изработен од висококвалитетен материјал, издржлив. Ве молиме проверете ја големината на производот, моделот и проверете дали може да се користи пред купувањето. Кога ќе наидете на проблеми, ве молиме контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да ги решите. Дали производот ве задоволува, сакаме да го слушнеме вашето мислење. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми.

Главните својства

Избор на купувачот

Овие Трендови Меѓународни ДК СтриповиСуперменГроздобер Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, раз�

Колекцијата Алхамбра содржи привлечни дизајни инспирирани од глобално ниво преполни со елеганција и б�

Колекција на самерсет 3Парче Сет За Разговор За Сите Временски УсловиСВ42248016, овој внатрешен / надвореш�

Опис : дизајнот на заптивниот прстен отпорен на тока и истекување го прави ова шише со вода да го држи ка�

Прилично малку сребрена пеперутка вградени со јасни кристали кристали на телото, и гроздобер инспирира

* Дизајн со отворен струк за поголема разноврсност, перформанси и удобност• Прилагодлив, аспиратор со Б

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс Екипаж Вратот Белио�

Ахгли Компанија Затворен Круг Средината На Векот Модерен Темно Бадемово Кафеава Ориентална Област Кил�

Инстант Порака Кучињата Спијат На КреветотЖенска Графичка Маица Со Кратки РакавиИнстант Порака е онла

Спецификации : Мажите прстен со пенливи кристал инкрустирани, исклучителни и луксузни за носење...

Детали : * сосема нов и висок квалитет* излезен терминал : 2,3 мм* Надворешен материјал : ПП* Излезен напон : >

Првото Божиќно Елфско Момче на бебето Со Бонбони Трска Бебешка Лигавче, совршен 1Ви божиќен подарок за п

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Шема На Виолетова Црвена Розова Новина Област Килими,Пример�

Останете мотивирани и постигнете ги своите цели за трчање СО ЧАСОВНИКОТ Томтом Ранер Гпс Добијте лесен

31"Length : 103cm / 40.03" должина : 105cm / 41.31"Hip : 122cm / 48.Тип на вклопување : Директно8.39" направете да изгледате толку уб

Гроздобер Колекција На Јаболка претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 11х14 Врамено со Двојно Уметн�

Бејерн Тркалата се дизајнирани и конструирани токму за да одговараат на возилата НА БМВ.Бејер дизајнир�

Знаеме дека е предизвик да се најдат уметнички дела уникатни како и вие, па затоа го пребаравме светот з�

Луситот е јасно во центарот на вниманието на модата оваа сезона, А Тара По Лесна Улица ја прикажува во ст

Овие Трендови Меѓународни Minecraft : Легенди Синиот Ѕид Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобој�

Куќиштето ЗА Паричник СО Вкрстено Тело ЕЛЕХОЛД е крајното решение за корисниците на i Phone 14 кои сакаат ко

Познатата серија Судбина сега тргнува по патот до нова етапа со најновиот наслов, Судбина / ЕКСТЕЛА : Умб

Јасни Чевли За Жени Сандали Чевли Цврсти Дами Бенд Сандали Плажа Женски Сандали Женски Прашкасти Санда�

Опис р р Изработени Од материјал за долго време и издржлива употреба Донесете ново чувство за вас и со т�

Arroyo Tamarock A / T LT275 / 70 R18 125 / 122s EOVERVIEWThe Tamarock A / T Од Arroyo е гума за сите терени која е наменета за употреба на Џип�

Зошто го избирам? Мал и лесен за погодност, преносливост и складирање Лесно се зема насекадеВисока ефик�

Please wait...