0
clear
  • 10бп Голдвел Боја Деми-Трајна Боја Боја на Коса коса убавина, на в Елекшоп Розова Чешел
  • -20%
  • -20%
10бп Голдвел Боја Деми-Трајна Боја Боја на Коса коса убавина, на в Елекшоп Розова Чешел

10бп Голдвел Боја Деми-Трајна Боја Боја на Коса коса убавина, на в Елекшоп Розова Чешел

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој производ вклучува Розов ЕЛЕГАНТЕН ЧЕЛИЧЕН ЧЕШЕЛ За Опашка Од Стаорец Со Масло Од Арган За лесно и прецизно нанесување додека обезбедува одвојување на косата ! Обезбедува професионални резултати! Антистатички Метален Игла може да се користи за пресекување, разделба и стилизирање на косата при боење или осветлување! Новата РОЗОВА верзија е внесена Со Масло Од Арган што ја навлажнува косата што е тоа : совршено формулирана деми трајна боја на коса која дава убава боја и поправки во еден чекор. Што прави : Ја Подобрува природната боја на косата или ви овозможува да направите промена на бојата. Во секој случај, секој пат ја постигнува бојата на косата од соништата. Ја враќа косата во живот со регенерирање до 70% од изгубените липиди. Додава неверојатен сјај и мекост, оставајќи ве со најлуксузните брави. Што друго треба да знаете : Дава до 50% сива покриеност, одлична за мешање сиви и давање природен изглед. Може да се користи за освежување на претходно обоена коса, за забавни модни бои преку претходно осветлена коса и за додавање длабочина и сјај на природната коса. Широк асортиман на нијанси, со секоја нијанса доаѓа многу можности за боење на косата! 10бп Голдвел Боја Деми-Трајна Боја Боја На Коса (4.2 мл. канистер) коса убавина, Пакет од 1 w/ Елекшоп Розова чешел.

Главните својства

Избор на купувачот

Чувајте го смирено и верувајте во костумот на телото на Фламинго телесното светло за бебиња, новороден�

Премногу најголемиот дел од товарот што го кажувате? Не со екстремното движење што го правиме кратко...

Однесете ја нејзината гардероба за танцување / гимнастика на следното ниво и испратете ја вашата девојк

Nokian Hakkapeliitta R2 SUV 215 / 70 R16 100 R SL BW Nokian Hakkapeliitta R2 SUV 215 / 70 R16 100 R SL BW Fits : 201415 Nissan Rogue Select S 2016 Kia Sportage LX 2011 Kia Sportage LX 201213

Ограничената колекција премногу испорачува шармантни и симпатични облеки за секој ден гардероба на ва�

Occasion The Swimdress is Suitable For Beach Party, Swimming Pool Party, Спа, солариум, одмор, игри на плажа, летен одмор, приморски, сурф�

Зошто да платите двојно повеќе за скапо име и тонер на брендот кога нашите резерви за замена на печатачо

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

Уметник : Регина Мур Предмет : Флоралстајл : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано плат

Совршен за работа или викенд, Дарси од Лесна улица има перфориран јака со метални столпчиња и функциона�

Колекцијата Вудриџ се позајмува на стил на уметност и занаетчиство; безвременски во дизајнот Willе ги цен

Дизајниран со експерт за хранење за успешно самохранење Патролната колекција на плочи, чинии и прибор з

Оваа истегната, лесна активна облека од Расел е удобен додаток на вашата гардероба Со опуштено вклопува

Продаден индивидуално Овој производ е дизајниран и изработен од Баркер Со класичен изглед, вистинските

Инженерско за сопирање без бучава со двојни треперки поддржани од гума, кои нудат 6 пати повеќе намалува

Please wait...