0
clear
  • Фрцолор Правоаголни Садови Душеци За Сушење Микрофибер Садови Влошки За Сушење Повеќенаменски Абсорбента Нелизгачка Подлога За Маса
  • -20%
  • -20%
Фрцолор Правоаголни Садови Душеци За Сушење Микрофибер Садови Влошки За Сушење Повеќенаменски Абсорбента Нелизгачка Подлога За Маса

Фрцолор Правоаголни Садови Душеци За Сушење Микрофибер Садови Влошки За Сушење Повеќенаменски Абсорбента Нелизгачка Подлога

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис r. r. направен е од микрофибер материјал за да спречи водата да тече преку шалтерот. Одликувајќи се со високо абсорбента, тоа е точно за употреба под решетката за сушење садови или самостојно за држење на свежо измиени стакларија и садови. Кога не е во употреба, се преклопува за лесно складирање во кујнска фиока или ормар. Добар помошник за кујната!R. r. Функцијаr. r. - Боја : Како Што Е Прикажано.р. - Материјал : Микрофибер.р. - Големина : 51х38х0, 5см.р. - Убаво шиење и удобна текстура, нелизгачка и издржлива.р. - Повеќенаменски, најчесто користен под решетката за апсорпција на вода од измиениот сад за да се спречи шалтерот да биде полн или капка вода, а исто така може да се користи како подлога за да се спречи оштетување на масата.р. - Преклоплив, навивам за лесно складирање во кабинет или плакар. Едноставно преклопете ја подлогата на половина и тргнете ја.р. - подлогата може да се стави и во машина за миење садови за брзо чистење без проблеми. Убаво шиење и удобна текстура, нелизгачка и издржлива. Повеќенаменски, најчесто се користи под решетката за апсорпција на вода од измиениот сад за да се спречи шалтерот да биде полн или капка вода, а исто така може да се користи како подлога за да се спречи оштетување на масата. Преклопен, навивам за лесно складирање во кабинет или плакар. Едноставно преклопете ја подлогата на половина и тргнете ја. Подлогата може да се стави и во машина за миење садови за брзо чистење без проблеми.

Главните својства

Избор на купувачот

Тоа Е Кожа направена во САД користејќи висококвалитетен винил Супер богатите бои со мат ламиниране обе�

Маици за недефинирани подароци ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% памучна унисекс екипаж на вратот на

Целосен пристап до сите порти и копчето за проверка на батеријата. Овозможува пристап до сите ваши важн

Не го гледате вашиот код за боја? Можеме да одговараме на секоја OEM боја за кој било Make / Model Аеросолна спр�

Партиски обичен халтер халтер морнарица сина женска резервоар Tops & Camis XS (2) Ограничени количини, ексклуз�

Алуминиумски метал, ексклузивен традиционален индиски мотив Paisley мотив Фуксија rhinestone studed hasli ѓердан пос

Ова е унисекс возрасен 60% памук од 40% полиестерска маица со трајна издржливост Нашите маици се преостана

Големина : 80 Препорачана возраст : 06 месеци биста : 48cm / 18.90 '' Должина : 32см / 12,60 '' Должина на дното : 18см / 7.09 '

Функција : * Сосема нов висок квалитет* Направено од високо квалитетни материјали, трајни1...

Verizon Snap на тврд случај за LG Vortex Clear ВЕРИЗОН СТРАНА СЛУЧАЈ ЗА LG ​​Vortex vs660 (јасно) Никогаш не грижете се без

панталони со хартиена кеса за жени / беж панталони за жени / бели панталони жени / жешки хеланки за жен

Многу кул за носење, нов изглед Пол : жени.52 '' Должина : 69cm / 27 Рачно миење ладно, виси или се сува линија...

Слатки есенски дуксери за жени кои имаат печатење букви, пуловер, качулка, прилагодлива врвка за влечењ�

Материјал : Полиестер, направен од ткаенина, мека и удобна Ако не сте сигурни дека големината, испратете

Овие рустикални тематски, ласерски врежани, три панели со глава на панели имаат уникатен мотив на Бронк.

Материјал : Пластика Дијаметар : 2,9 см / 1,14", 3,4 см / 1,33", 6,7 см / 2,63", 8 см / 3,14" Торта Алатки Тип : Калапи Коли

Знаеме дека е предизвик да се најде уметнички дела како уникатни како што сте, така што го искористивме �

Боја : Црна Материјал : СИЛИКОНСКИ, СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Стил : Пенисот Прстен Димензии : 546085мм.Ниво На Отпорн

Мачки против кисели краставички ™ Серија 1 и 2 се супер забавни кадифен колекционерски играчки...

Тим на професионалци стручно ја обработи секоја страница, деликатно зачувувајќи ја својата содржина бе

Датум на лансирање : 2021 / 11 / 9 Име на бренд : Кеситин Опис : Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет Боја : �

Please wait...