0
clear
  • Градежна Тема Роденденска Позадина Фотографија Депонија Камион Фото Повик Позадина Партија Декор За Фото Студио Фотографски
  • -20%
  • -20%
Градежна Тема Роденденска Позадина Фотографија Депонија Камион Фото Повик Позадина Партија Декор За Фото Студио Фотографски

Градежна Тема Роденденска Позадина Фотографија Депонија Камион Фото Повик Позадина Партија Декор За Фото Студио Фотографски

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Информации За Производот. Име : Снимање Позадина Крпа. Материјал : винил позадина, професионална беспрекорна фотографска ткаенина, пренослива, лесна и преклоплива. Печатење : дигитално печатење, посветли бои и висока постојаност на бојата. Квалитетот на производот е одличен, можете да бидете сигурни!. Можете да нарачате избор на обрасци од нашата продавница или можете сами да ги обезбедите и да ги прилагодите поединечно. Карактеристики : оригинален дизајн, независно дизајниран од професионални дизајнери. Широк спектар на апликации : може да се користи за фотографија во фото студио, декорација на ѕид, декорација на маса за десерти, банер за чоколадни шипки, позадина на фотографии, покана, прослава, прием итн. Совршен за сите видови настани, забави, родендени, колачи, фестивали и многу Повеќе Материјал : винил. Пакување : 1 парче ткаенина во позадина. Нема џебови; нема држач; нема светлина; Со Исклучок на пол кеси или клипови. Колапс испраќање. Оваа ставка е преклоплива и лесна за носење. Може да има набори. Доколку е потребно, користете пегла за пеглање на грбот, но не користете суво железо.

Главните својства

Избор на купувачот

краток опис не е достапен Студио Елементи Кратка Рачка Златна Таклон Четка Сет, 6Пакет : Наменета за упот

Мириси Насекаде се. задржување во воздухот или произлегување во најнезгодните времиња Заборавете да ги

КРАЈ ASM, STRG LNKG ВРАТОВРСКА ПРАЧКА OTR Управување Вратоврска Прачка Крај Дополнителни Карактеристики Боја :

Внесете го духот На Холивуд во вашиот декор со прикажување На Сликарскиот Принт На Холивудските Очила М

Twistd солени кускус со вкус на лимон ако сакате да откриете големи вкусови, вие сте во добра компанија...

Моог Серпентина Пролет Сет 100% Оптоварување тестирани Лесен за инсталирање Обезбедува каконово управув

Прима МаркетингСпасување Област Колекција Комплет Совршена хартиена подлога за картички, бележници, б�

Рамката за сите временски услови е наменета за употреба во текот на целата година, за долговечност, треб

Повеќе од само име на бренд, како производител имаме над 70 години искуство во изработка на славини...

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : СагаТрилогија Бран Ѕид Постер е дизајниран со висок квали

Овие Трендови Меѓународни Супер Марио Брос Постер За Клучни Уметнички Ѕидови На Кралството На Печурки �

Овие дихтунзи за воздушни рогови Еделброк ќе ви овозможат да го соблечете горниот дел од карбураторот Е

Реверзибилната Полица За Отворени Полици Фурино 5 Е елегантна и едноставна опција за складирање во секо

Овој фустан со патент со долги ракави На јуниорите Без Граници е совршен за празнични забави и дружење з

Please wait...