0
clear
  • Уникатен Разбој Коцки Внатрешен Надворешен Модерен Тепих Мулти Сина 8' Тркалезна Текстура Геометриска Современа Рамна Ткаенина Совршена За Влез Во Гаражата На Дво
  • -20%
  • -20%
Уникатен Разбој Коцки Внатрешен Надворешен Модерен Тепих Мулти Сина 8' Тркалезна Текстура Геометриска Современа Рамна Ткаенина Совршена За Влез Во Гаражата На Дво

Уникатен Разбој Коцки Внатрешен Надворешен Модерен Тепих Мулти Сина 8' Тркалезна Текстура Геометриска Современа Рамна Ткаенина

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Од Надворешната Модерна Колекција, тепих инспириран од бамбус со апстрактни и домородни обрасци. Уникатна мешавина на модерност и племенски мотиви овој килим го издигнува вашиот надворешен амбиент за седење. Одликувајќи се со рамен куп овој тепих поддржан од полипропилен нуди удобност за сите временски услови и леснотија на чистење. Направете инспириран избор и додадете прскање на шармот на старата земја на вашиот надворешен декор. Карактеристики на производот : боја(И) : сина, беж, кафеава, златна, зелена, темносина, маслинеста и црвена. Геометриски модел круг килим. Машина направена рамен куп. Поддршка : да. Се препорачува и за внатрешна и за надворешна употреба. Лесен за чистење, отпорен на дамки и не пролева. Произведено Во Египет. Инструкции за нега : Вакуумирајте го килимот или можете да ги испрскате со црево. Во случај на набори - превртете го килимот во спротивна насока, притоа притискајќи на килимот-земете го работ, превртете го таму каде што има бразда и полека повлечете го килимот назад, притоа притискајќи надолу врз браздата. Димензии : 8 ' дијаметар. Висина на купот : 0,16". Материјал(и) : полипропилен. Поддршка : Полипропилен Геометриски модел сина и зелена круг килим. Машина направена рамен куп; направени Во Египет. Чистење без напор; отпорен на дамки; не пролева. Се препорачува и за внатрешна и за надворешна употреба. Килимот има дијаметар од 8 стапки.

Главните својства

Избор на купувачот

Подигнете го вашето искуство за јадење со сетот „Siterra Rustic White Winder“, хармоничен мешавина на стил и разнов

Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и в

Скотс Флорида Изберете црвена еукалиптус прекривка изгледа одлично во кој било пејзаж или градина, и мо

Барате стилски и удобен врв добро, не гледајте повеќе Овој пат и резервоарот Тру Хенли е совршен врв што

Модерните девојки кои носат училишни униформи не треба да го компромитираат нивниот стил со забавни оп�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Дожд, дожд, заминете, акварелна wallидна уметност на виножитото од Дру Баримор Цвет деца тука за да остане!

Уметник : Marion Roseubject : Пејзажапелатива : Модерни и современи проодни типови : Галерија обвиткано платно Ар

Прегрнете ги вашите криви ™ од Miracle Brands® е внимателно направена со нашата ексклузивна контролна ткаени�

Стилирањето на вашиот дом за празниците никогаш не било толку лесен отколку со едноставно маргаритка 26

Спецификации : Резолуција : Балк Големина : 1 / 1, 5 / 2 / 3, 5 / 5 / 10М Тип На Жица : Мека Жица, Тврда Жица Видео Код�

Панталони Saver Custom Fit 4 PC Mat Mat Set за MercedesBenz GLE550 2020, дизајниран точно одговара на сложените контури и површин�

Донесете експлозија на искра на вашите облеки со сребрениот сребрен чист пенлив кружен прстен Поставув

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе Повеќ

Чувствувајте се едноставно зачудувачки во овој везен сјај балконет градник од софија заплашувања од Со

Користете само во покриени области на отворено Вакуум или тресете го душекот редовно за подолг живот...

Миленичиња прва NCAA лиценцирана кошула без качулка без ракави! Има специфични детали за тимот за да ви по

Еѕѕес Ајкен претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 12х12 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матирањ

Печатењето Тампа користи тежок премиум 13 мл внатрешен / надворешен винил банер материјал Сите банери се

Печатење на giclee под акрилик во златна украсна рамка Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање

Комбото на фармерките и хеланките добива ажурирање од време и се наоѓа со џегинг во силуета Капри Стило�

Без граници на непрекината ребрести цевки на јуниорите со ленти нема да направат одличен додаток на ваш

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини трговска марка ликовна уметн�

Двапати убаво! Без граници Јуниори плус сет на облека со големина на облека има мини фустан од лента за б

Додадете ладен пар фармерки во вашата колекција на тексас Овие заоблени слаби фармерки од фармерките с�

Чувајте ги омилените алатки за печење на лесен дострел на забавен начин со додатоци за торта за countertop, к�

Please wait...