0
clear
  • Светло За Тревник, Водоотпорно Сончево Светло На Самото Место, Светла За Поплави Со Копнен Удел, Градинарска Пејзажна Светилка, Надворешно Осветлување На Ѕид На Со?
  • -20%
  • -20%
Светло За Тревник, Водоотпорно Сончево Светло На Самото Место, Светла За Поплави Со Копнен Удел, Градинарска Пејзажна Светилка, Надворешно Осветлување На Ѕид На Со?

Светло За Тревник, Водоотпорно Сончево Светло На Самото Место, Светла За Поплави Со Копнен Удел, Градинарска Пејзажна Светилка,

DEN 639.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

ПРЕДВОДЕНА Светлина За Тревник, Водоотпорно Сончево Светло На Самото Место, Светла За Поплави со Копнен Удел, Градинарска Пејзажна Светилка, Надворешно Осветлување На Ѕидот На Соларна Енергија, Рефлектори За Декор На Дворот На Градинарската Патека Спецификација : Состојба : Тип На Ставка : Соларен Материјал : Абсколор : како што е прикажано на Сликата Дијаметар На Главата : Прибл.9,3 см/3,7 висина На склопување : Прибл.33см/13примена : осветлување Во Домаќинството : Прибл.415g/14.6 Ozbattery Тип : Полнење Литиум Батерија Модел : Капацитет На Батеријата : 2000mah Пакет Листа : 1 x Соларни 1 x Spike1 x Упатство За Употреба3 x Завртка3 x Експанзија Завртка Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Аголот на светилката и соларниот панел може да се прилагодат, аголот на светилката може да се прилагоди за да се задоволат потребите за осветлување на различни места, а аголот на соларниот панел може да се прилагоди за да се добие најдобриот агол на примање сончева светлина. Лесен за инсталирање, опремен со приклучок за заземјување, може да се вметне во земјата, исто така со завртки, може да се инсталира на ѕидот. Усвојува абс материјал, доказ за дожд, отпорен на топлина, цврст и издржлив.

Главните својства

Избор на купувачот

Овој регулатор на прозорецот за замена е прецизно дизајниран и опширно тестиран за да одговара на точно

Доаѓајќи заедно за прв пат во физички формат, Садху Голд и Охблив ви носат цитат; Материјалот Ра(в); И два�

Хаск Поправка На Длабоко Регенератор Аргановото Масло Без Сулфат од Мароко ја зајакнува, обновува и изм

Лансиран од дизајнерската куќа На Бања И Тело Работи во 2007 година Овој цветен зелен мирис има мешавина о

Иновативното инженерство, технологијата на производство и контролата на квалитетот гарантираат Дека р

ИЗДРЖЛИВ КАПАК ОД ЦЕРАДА Стилски, Трифекта 2.0 има елегантен дизајн, вклучувајќи мазни линии, заоблени ра

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Bcloud Од Пазарот Joybuy.Опис : со поддршка за префрлу

Ханес Женски Целосно Обложен Безжичен ГрадникБестселер! Облогата со полипополнување ја подобрува ваша

Овој Тренд Меѓународен Џастин Бибер Пијано Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметн

Постигнете ја вистинската количина на привлечност со ова миди здолниште инспирирано од бохо Белата Озн

Уметник : Барбара Потсмева Предмет : Цветен Стил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткан�

цветен макси фустан Фенси фустан за Забава есенски фустани 2023 везен фустан елегантен фустан y2k фустан т�

Лекарите обично се тука да се лекува, но Во Возрасни Лекар Мртов Костим, ќе биде ништо друго освен страшн

Пурина Фенси Гозба Ситници Со Влажна Храна За Мачки, Претворете го времето на хранење во гурманско иску�

Цврста опрема за лов со допир на женствена, Оваа Женска Камо Изведба На Камо Пуловер Руно Качулка Е изра�

Чиста, воздушна и лесна.Карактеристики : Без Ракави,Печатен,Елек,Секојдневен Комбинезон,Стилски и моден

Додадете суптилен, но сепак уникатен допир на вашиот следен проект за изработка Со Овие Жарден Домашни �

3Д Макспајдер КИА ФОРТЕ 20102013 КЛАСИЧЕН ТАН Р13Д Макспајдер Прилагодените Подни Душеци се најдобрата зашт�

Венити фер градниците и гаќичките се дизајнирани да одговараат на потребите на секоја жена Познати по ф

30двор цевка на парична казна восочен полиестер конец Оваа нишка со три влакна, висока затегнувачка нишк

Please wait...