0
clear
  • Класичен Чендлер Цветни Граничи Волна Површина Килим, Црно Злато, 2'3'
  • -20%
  • -20%
Класичен Чендлер Цветни Граничи Волна Површина Килим, Црно Злато, 2'3'

Класичен Чендлер Цветни Граничи Волна Површина Килим, Црно Злато, 2'3'

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Рака Тафтувана Во Индија. Висина на купот : 0,5 инчи. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Големина : 2 'х 3'. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Новите волнени килими пролеани како природна последица од тоа како се направени; вакуумирајте нов волнен килим 1-2 пати неделно во првите неколку недели користејќи правосмукалка со низок притисок без шипки за тепање; вакуумирајте во правец на купот, а не против него; не влечете лабави краеви или залутани петелки, прицврстете ги со ножици за да ги отстраните. Боја : Црна/Златна. Достапно во повеќе бои и големини.Класична Колекција На Килими. Памучна подлога, подлога за тепих (се продава одделно) се препорачува за да се спречи менување и лизгање. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Класичната Колекција на персиски инспирирани подни облоги е примерна изложба на прецизно деталната работа направена од надарените дизајнери и квалификувани ткајачи на Сафавиех. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина.

Главните својства

Избор на купувачот

Овој часовник „Дизни замрзнати Елса“ и „Анарска девојка“ на девојчињата на девојчињата има реверзиб�

Bose Sound Link Color II Protable Bluetooth Безжичен звучник Citron Bose Sound Link Color II Protable Bluetooth безжичен звучник, Citron верзија . Ка�

Овој удобен пуфер отпорен на вода во должина на средината на бутот е направен со поли полнење Стилски то

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Спортска тркачка лента додава поп боја на нашите иконични затнувања Направено со лесен, издржлив кросл�

Оваа многу стилска порцеланска чинија со глупак доаѓа со пар црни стапчиња за јадење Можете да го корис�

Ниту една летна гардероба не е комплетна без сигурен пар карго шорцеви! Направено од трајни 98% памучна д�

Комфорна удобност на Ли женски панталони со панталони за удобност плетени со права нозе се направени со

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Главни места 28,75 "Вештачко цвеќе, дахлија, жолта боја украсете го вашиот дом со овој прекрасен мејнстрим

Сребрено камобирање засилено со светлосни раце од сребрен тон Сив титаниум куќиште со силиконски силик

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични вредности во различни големини, оваа подготве

Прославете ја мама, прославете ја пролетта со ласкав, луксузен сет за спиење на мат сатен...

Карта на Калифорнија 1896 година за циклуси, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметни

Пристигна вашиот следен врв на датум! Дизајнирано со трендовски детали и вклопување во фигура, без гран�

Голем капацитет 1,7 литри БПА Бесплатно без безжичен автоматски и варички сув заштита од не'рѓосувачки ч�

Фустаторот за фиоки на Stork Confort Concord 6 се одликува со патентирана нова технологија за хардвер на Stork Craft, ко

лесен дизајн на чекор за помали, постари или оневозможени миленичиња Воздух сув Не се бори Подобна, кап�

Инспириран од класичен стил на куќа, Товите домови и градини Лоуел 3 фиока комбинираат шипки инспириран�

Затегнете се во овој пријатна велур со долги ракави со тајни богатства, изработени од супермекото истег

Artwall "Elephant " Отстранлив uralид uralид uralидал од Мајкл Крејс е рачно изработен со The Signature "Artappealz " технологија, �

Тема : Пејзансл : Современа Производ Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликовна уметно�

Уметник : Wanda Mummsubject : Пејзажапелатива : Природно модерен проток Тип : Галерија обвиткано платно Арттис по

Симбол на вашата вечна посветеност, овој моден прстен е шармантен изглед што таа ќе го сака...

Добар спорт : Овие пријатни џемпери од руно од бесплатно собрание со спортско вклопување и тенок глужд, �

Еден пар сандали со лизгачи на Викторија? Гумениот ѓон додава стабилност Овој трендовски елегантен и ши

Земете го вашиот стил на џемпер нагоре во апсолутно познатиот џемпер за ракав од органаза Орнаментиран�

Инженерски за да добиете повеќе милји од вашето возило, собранието на патоказот ги вклучува сите потреб

Please wait...