0
clear
  • iMBA-Cat RJ Snagless Етернет Лепенка Кабел Во Жолта Боја-Пакет
  • -20%
  • -20%
iMBA-Cat RJ Snagless Етернет Лепенка Кабел Во Жолта Боја-Пакет

iMBA-Cat RJ Snagless Етернет Лепенка Кабел Во Жолта Боја-Пакет

DEN 159.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

i MBAPrice Cat 6 Жолта Боја Лепенка Кабел, Обликувани, 24 AWG, 50u, Поврзете етернет уреди во вашиот дом или канцеларија со голема Брзина Cat6 Етернет мрежа кабел i MBA. Олеснувањето на видот без обликување ги штити вашите уреди за време на инсталацијата и позлатените контакти, осигурувајќи дека добивате јасни преноси на податоци за вашите компјутерски потреби. Поврзете го вашиот дом или канцеларија со овие високо ефикасни и достапни мрежни кабли Cat6 Ethernet. Imbaprice Премиум Cat6 Обликуван Лепенка Кабел Позлатен-Жолт (10 Стапки) 10 Пакет.

Главните својства

Избор на купувачот

Модерен Геометриски Сив Шаблон Од Чај 100% Памучен Сатенски Лист Поставен со комплети листови Со Лажица с

Материјал : полиестерски влакна Стил : Секојдневен Шема : Печатење Верзија : Лабава Должина На Ракавот : Д

Оваа топвода може да стори се Плука, пикадо, чаши и прошетки, сето тоа во зависност од тоа како сакате да �

Трка со максимална брзина Со Carктор Од Мекано Дискавери Тркачки Автомобил! Овој комплет за градење паре�

Пакетите за кои се потребни многу информации бараат етикета што може да одговара на сето тоа Етикетите �

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Во Средината На Векот Модерни Бакарни Црвени Розови Ориентални

Стакло Сечење Одбор Голем кој раса специфични басет Песна уметнички дела Додадете ја оваа шарена Даска

Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со �

Вклучен 1 Пакет : 20 ПАРЧИЊА Завртки за Приклучок за Глава на Копчиња 100% 304 нерѓосувачки челик 188, висока цв

Вашата сопствена кошула е рачно изработена и дигитално испечатена со еколошки мастила за облека и кори�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Микро USB Тип Б Женска Порта, 5 Пина 180 Степен, SMD SMT лемење пхб монтирање Големина : 5,5 х 7,5 х 2,5 мм / 0,2 "х 0,3" х 0,1

ttttt t t Накит Наоди Здравје соодветна големина декор потреби на повеќето и различни декоративни ат�

Please wait...