0
clear
  • Скоро природно 30-во. Вештачко растение од бамбус дланка во бел пластеник
  • -20%
  • -20%
Скоро природно 30-во. Вештачко растение од бамбус дланка во бел пластеник

Скоро природно 30-во. Вештачко растение од бамбус дланка во бел пластеник

DEN 1199.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Со вклучен засадувач на садови, оваа вештачка бамбус дланка е совршено парче за да додадете природно чувство во вашиот дом. Life Like Green Fronds на растението скоро се распрснува од пластерот, додавајќи го реалното чувство. Наредете го ова парче на тркач на црна маса на вашата трпезарија за комплетно поставување. H : 30 in. W : 20 во. Д : 20 во. Би направил одличен центар. Темните зелени тревки се доживотни. Создаден од највисок квалитет на материјал. Доаѓа во сад засадувач. Препорачано за употреба во затворен простор или покриена, заштитена локација на отворено. Аранжманите со цвеќиња од свила се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед . Големина на тенџере/вазна : H : 6 in. W : 10 во. Д : 10 во.

Главните својства

Избор на купувачот

в ги прави вашите слатки уште послатки Со Точката #6 Свеќи Овие живописни украси за торта се обликувани к

Вклучени : Dell 7910 Работна Станица 2x E52643v3 Шест Основни 3.4 Ghz Процесори, 128gb RAM МЕМОРИЈА, 250 GB NVMe M 2 SSD Со PCIe Адап�

?Сетот за рождество 13 во затворен простор е изработен од материјал од смола, рачно изработен и извонредн

Спецификација Име на ставка : врвот на камизолата Боја : бела Големина : С, М, Л, ХЛ Материјал : полиестер Р�

Испреплетената геометрија и сивата палета на сива боја го прават Овој Ризичен Домашен Кетрин Це9526 Внат�

Свесност за менталното Здравје Храбар и Силен Ползавец За Новороденчиња, со зелени срца и стрели Помогн

Интерпункција Бинго е брза и преполна со занитвам содржина за да ги задржи учениците заинтересирани и п

Филтер за масло, Филтер Дизајн СпинНа, Должина 3 9 / 32 во, Надвор Диа 3 инчи, Микрон Рејтинг 17, Вклучува И Зап

Смелите, монохроматски шеми на бои на Килимите За Колекција Дел Мар ќе донесат модерен изглед во секоја

Дополнителни Слушалки само За инфрацрвен стерео ТВ асистиран систем за слушање Мора да има базна едини�

Големина : 5,9 см / 2,3 инчен дијаметаркласификација : Магнет, Копче, Додатоцикарактеристика : дизајн поддр

Штрајк Кралот Зуи Мамка овој стандарден зуи е еден од најдобрите на пазарот Неговите карактеристики вк�

Џејмс Тисо претставува прекрасно 15х16 Црно Модерно Дрво Врамено Ѕидно Уметничко дело, со наслов "Ефрамит

Градниците За Револуција на удобност ви нудат флексибилно вклопување и сеопфатна удобност Безжичен со

Економична опција која ги исполнува или надминува спецификациите НА ОЕ Mevotech GEV236 Управување Вратоврска

Некогаш, моравте да живеете во шумата со џуџиња за да ја почувствувате таа викендица со приказни...

Една Нова Резервна Замена 12v Запечатена Зрак Сијалица која одговара на неколку Модели во следните Бренд

Овој Тренд Меѓународен Никелодеон Тинејџерски Мутант Нинџа Желки Соберете Ѕид Постер е дизајниран со �

Оклахома Ленд раш 1893 Номестед Барателите Брзаат Во Чироки Стрип Оклахома Територија на 16 септември 1893 Н

Пол : Женски Информации за производот : .Летен Женски Резервоар Блузи У Вратот Обични Течни Кошули Без Ра

Четири Сезони КЛИМАТИЗАЦИЈА Вентилатор Мотор Тркало П / Н : 35610 Количина Продадени : Продадени Поединечн�

ПРИЛИКИ : Нашите кошули се совршени за секојдневни прилики, како што се одмори на плажа, забави, излети, а

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

Достапна е опрема за други машини Прелистајте ги нашите комплети за тркала и гуми за Utв и Атв.Кога ќе ку�

Елеганцијата започнува со оваа прекрасна геометриска декоративна перница Предната ткаенина на оваа пе

Премиум дизајн ОД ЦРНА+декер Со моќност од 350 вати при врвни перформанси работи со пет брзини, вклучител�

Конечно, дуксер што е доволно лесен за носење цела година Направена од нашиот мек, тримешавина француск�

Please wait...