0
clear
  • LASFIT LED Светилки За Враќање На Задните Светла, Дневни Светла, Светла За Паркирање, Ксенон Бело
  • -20%
  • -20%
LASFIT LED Светилки За Враќање На Задните Светла, Дневни Светла, Светла За Паркирање, Ксенон Бело

LASFIT LED Светилки За Враќање На Задните Светла, Дневни Светла, Светла За Паркирање, Ксенон Бело

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Доколку имате какви било потреби или прашања, слободно контактирајте не прво. Тие ќе се вклопат во истиот штекер како и вашите оем оригинални светилки. Безгрижна Гаранција. - Спецификации-Соодветна Големина : 3157 / 3057 / 3047 / 3357 / 3457 / 4057 / 4157 / 3156 / 3056 / 3356 / 3456 / 4156 / 4114 Позиција За Инсталација : Резервно Светло / Дневно Светло За Трчање / Светло За Сопирачките / Светло За Опашка / Странично Светло За Маркер/ Светло За Трепкач / Централно Светло За Запирање На Висока Монтажа Лумени : 1200лм/сет (600лм/сијалица) Боја : Ксенонско Бело Пакување : 2 х ЛАСФИТ 3157 бела сијалица/ пакет-Забелешка-1. Лесно е да се надгради фабричката жолтеникава сијалица НА ЛЕР. Овие светилки со високи перформанси не само што ќе помогнат да се подобри видливоста, туку ќе создадат изглед од висока класа што ќе го направи вашиот автомобил да се истакне.LASFIT 3157 3156 3057 4157 LED Светилки За Резервни Светла, Дневни Светла, Светла За Паркирање, Ксенонско Бело (Пакување од 2) lasfit L Серија светилки имаат импресивно светла, чиста бела, остра светлина излез со прекрасен метален стил. Вграден Во Постојана Струја Иц Возач. Гаранцијата не опфаќа труд, дијагностика, влечење, изнајмување автомобил или кој било друг трошок поврзан со ставка што е неисправна/оштетена. Направете голема разлика за вашето возило! Одлична Конструкција ЗА Дисипација НА Топлина LASFIT сијалиците користат изградени од лесна и висока цврстина алуминиумска легура како тело на сијалицата за да се одржат ладни, дури и ако се користат во постојани апликации како дневни светла, тие сепак ја осветлуваат осветленоста што не избледува. Неполарност Дизајн + - Не треба да се грижите дали имате приклучок ЦК или НЕ-ЦК, овие светилки се универзално компатибилни. Безгрижна Гаранција обезбедуваме 45 дена гаранција за враќање на парите, 1-годишна гаранција без проблеми, професионална и пријателска услуга за клиенти и локална поддршка на САД.

Главните својства

Избор на купувачот

По потреба, миењето и сушењето со рака се препорачува за долготрајни резултати Таа е исто така lубител н�

Уметник : Данка Вајтсенсубјект : Флоралстил : Модерни и современи Производски тип : Галеријаобвиткано пл

Тешко е да се победи вредноста на овие одлични панталони за мажи од Georgeорџ Елегантни линии, јамки на рем�

Поставете удобно во оваа дама екипаж вратот со долг ракав плетен врв Носете на вашиот кауч или надвор гл

Додадете исклучителна удобност на кое било место каде што седите со поставениот дел од столчето за мемо

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се

Сонот за мене, комбо фустанот за залив, комбо е импресивно големина на градите со уникатен дизајн кој ле�

Овој часовник Invicta од колекцијата Speedway поседува движење на кварц, и има цврста кутија за челик...

Стилизирајте го или стилизирајте го со овој страничен Zip Western Bootie во Silver Metallic за дополнителен Sass на Faux Stack

Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно �

Овој часовник од 38мм Гит има бирање со песок со индекси на точки и движење со две раце Завршено е со лент�

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстур�

Оваа графичка маица на девојчињата за чудо нација и вкусен бомбардерски јакна со 2 парчиња сет е одличен

Змијата од мозоци од 3 метри е опфатена во тапан произведен од траен полимер Челичната змија се вози рач�

ON Producto Imprescindible El El Repertorio de Todos Nuestra Cadera de Pollo es Tierna, Jugosa y Notablemente Sabrosa, Sin Quitarle Demasiado Tiempo Se puede uteilizar para freír, asar a la

Светска мапа на сиви модели Црниот мат дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен �

Донесете малку модерен стил во средината на век во вашиот дом со триаголникот на Modrn од средниот век 14,96 i

Reebok Women's Reset Tennis Skort со џебови ќе биде дел од вашата нова опрема за вежбање! Направено од основен материја�

Нашите симпатични пижами се меки, безбедни и супер snuggly! Секој пар е направен со мека памучна ткаенина шт

Ова трендови меѓународни каков убав постер за wallидови е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни ум�

Овој клин во стил на сандали е совршен нов додаток на вашиот летен плакар Колекцијата Trayle Wedge by Journee има о

Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува о�

Please wait...