0
clear
  • DesignArt 12 20 Црна полиестер фрла перница
  • -20%
  • -20%
DesignArt 12 20 Црна полиестер фрла перница

DesignArt 12 20 Црна полиестер фрла перница

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие декоративни естетски традиционални перници за фрлање. Подигнете го вашиот салон, троседот или креветот со овие пукање со светло обоена уметност традиционални перници. Создадете топол и добредојден трендовски стил со овие мултифункционални дизајнерски перници. Повикајте повеќе здружение и ставете ги на вашиот тросед, вашиот кауч, столици, вашата креветче за да се занесе во бујна, пријатна релаксација. Нашата перница за пејзаж се печати со употреба на италијански мастила со голема густина на боја, создавајќи живописно обоени и јасни уметнички дела. Се одликува со одличен и оригинален акцент на секое парче мебел. Основни форми со современи графички дизајни. Печатено на 100% полиестери со мала тежина. Перница исполнета со 100% Пополнување на полиестер. Ткаенина отпорна на брчки. Затворање на поштенски патент ви овозможува да ја отстраните перницата од капакот. Без мирис. 100% хипоалергичен. Машинско миење ладно одделно, нежно циклус само, без белило, виси да се исуши. Печатете на побарувачка со италијанско мастило со голема густина. Достапно во неколку големини. Атрибут : Традиционален. Тема : пејзажи шарм на земјата.

Главните својства

Избор на купувачот

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива

Големина : 90 Препорачана возраст : 1218 Месеци Биста : 60см / 23,62" Половината : 60см / 23,62" Врвови Должина : 38см / 14,

Женски Дами Мода Обични Рамни Раб Чевли Влечки Ѕиркаат Пети Сандали Пол : Женскиупер Материјал : Материј

Овој Тим Апсолутен Дуксер Со Целосен Патент Од Антигва брзо ќе стане ваша Опрема За одење Во Синсинати Р

До вашиот секојдневен јадење игра со шик И стилски Мајкош Трпезариска Маса Земајќи знаци од модерен диз

Гледано : Подготвениот преголем преголем дел од бесплатното склопување со маскирни отпечатоци и џебови

9х10 инчи Игри На Глувчето, Канцеларија Глувчето Крпа покрие врвот и гумена основа Издржливиот капак од т

Добар Помошник : кога ги поддржуваме нашите автомобили, јасниот поглед на двете страни на нашите автомо�

Еден Нов Резервен Ремен За Серво Управување Што Одговара На Моделите Оливер 1550( Лп), 1555 (Лп), 1650 (Дизел), 1655

Бесплатното склопување на екипажот Хенли во мека мешавина од памук обезбедува удобност од еден вид со и

Зачудувачки и карактеристичен, ESTA од Тоскана од Лесна улица е совршен пример за фин италијански дизајн �

Овие удобни хеланки за породилно од облека од 24 суштества имаат еластична лента за половината и мека ко�

Одлична вредност белата пченка тортили се разноврсни, богати со вкус и совршен додаток на вашата вечера

СолМекс 15 мл овални конзервирани сардини со домат секогаш се диви фатени и спакувани веднаш по фаќање з�

Веднаш проширете ја гардеробата на вашата малечка со оваа облека за девојчиња за девојчиња и облека за �

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Please wait...