0
clear
  • Декмод 32 32 Кафеава Рачно Изработени Ткаени Активните Ѕид Огледало
  • -20%
  • -20%
Декмод 32 32 Кафеава Рачно Изработени Ткаени Активните Ѕид Огледало

Декмод 32 32 Кафеава Рачно Изработени Ткаени Активните Ѕид Огледало

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ова спектакуларно огледало на ѕидот од кафеав rан може да биде безвременско акцентно парче за природни, индустриски и традиционални простори за живеење. Оваа ставка бродови во 1 картон. Поради рачно изработената природа на оваа ставка, нема две да бидат слични, ќе има мали разлики во формата, големината и бојата. Може да се закачи вертикално со помош На Д-прстените на грбот; ноктите и завртките не се вклучени. Погоден само за внатрешна употреба. Оваа ставка бродови целосно собрани во едно парче. Ова е едно кафеаво обоено огледало на влезот. Фарма стил. Внесете го вашиот дом со пријатен шарм, каде што издржаните текстури, рустикалните завршетоци и топлите земјени тонови создаваат здрава атмосфера. Предметот е изработен од природна рамка за огледало од mirан со рефлектирачко стакло. Ова волшебно природно ѕидно огледало има светло-кафеава завршница од rан и рефлектирачка завршница на огледалото. Природни плажаandsан бендови околу круг огледало инкрустирање и јамка rан формирање на радијална шарени шема на надворешната страна на рамката. Секоја ставка е со димензии 32 L x 4,50 W x 32 H инчи и колективно тежи 9,50 фунти. Ова природно кафеаво ѕидно огледало од wallан има цврста тркалезна структура и пролетна рамка извајана од springан. Избришете ја со сува крпа. Carан е врежан за да формира дрвена рамка слична на пружина и огледало е вметнато во центарот за тој спектакуларно уникатен дизајн. Фарма стил.

Главните својства

Избор на купувачот

Декод 10 "Вештачко растение агава во реални лисја и бел керамички тенџере е уникатен додаток на вашиот ст

Оваа машка јакна за машка технологија со средна тежина има ватирана дизајн и обезбедува вистинска коли�

Подготвување за ден на забава е лесно со три парчиња активен сет на Cheetah Тој може да се меша и да одговара

Без разлика дали сте родени и израснати, или штотуку пристигнавте, покажете се со Нашиот Преглед На Ново

Единствени индустрии Толпата ќе оди на диви над овие фаворизи за забави на ланецот на клучеви од фудбал�

Овие фази на печатењето на Moon II II е печатење со врвен квалитет giclee на архивска хартија со висока резолуц�

Ветровитите денови никогаш не изгледаа толку добро! Чувајте ја покриена во симпатична, ветерница и шорц

Овој сет на злато пижама од 4 п.п Совршено е за спиење, лежење наоколу или секако да спиете внатре Ткаенин

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, оригиналната формула ОЕ и, к�

Виолетова 100% најлон со исклучок на декорацијата искра Тул Tulle мери 54inch x 20yds, пребивање на ткаенина од тка

Мојата Сафта ме Сака До Месечината И Грбот Ползавец со Долги Ракави има слатко семејство слонови што се�

Please wait...