0
clear
  • Супериорен Мулти-тон Шарена Шема Внатрешна Површина Килим, 5 '8', Црна
  • -20%
  • -20%
Супериорен Мулти-тон Шарена Шема Внатрешна Површина Килим, 5 '8', Црна

Супериорен Мулти-тон Шарена Шема Внатрешна Површина Килим, 5 '8', Црна

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Шема со повеќе тонови. Димензии : 2 ' 7 "х 8' е широк 2 стапки 7 инчи х 8 стапки долг5 'х 8' е широк 5 стапки х 8 стапки долг7 ' 10 "х 10' е 7 стапки широк 10 инчи х 10 стапки долг. Лесна Нега : редовно Вакуумирајте за да спречите поставување прашина и трошки во влакната.Подигнете го вашиот простор со Модерниот Тепих За Дизајн На Шаблони со Повеќе тонови. Техниката со моќност ќе ги одржува боите живописни со години стил. Користете ножици за да ги отстраните сите лабави краеви. Овој килим се одликува со пријатна полипропиленска основа која е кадифен под нозете и додава удобност на секој простор во вашиот дом. Супериорен Мулти-тон Шарена Шема Внатрешна Површина / Тркач Килим : Конструиран од висококвалитетен 100% Полипропилен, полипропиленска подлога. Тепихот во затворен Простор може да се тркала за лесно складирање. Семејната конструкција тешко се носи додека е неверојатно мека на допир. Килимите се препорачуваат За Секоја Соба, Подрум, Спална Соба, Дувло, Трпезарија, Фоаје, Гостинска Соба, Ходник, Домашна Канцеларија/Работна Соба, Кујна, Дневна Соба и Салон. Место чиста за најдобри резултати. Стручно конструиран имајќи ја предвид практичноста, овој килим е издржлива и долготрајна опција за домови со деца и домашни миленици. Избегнувајте континуирано изложување на сончева светлина. Дебелината на килимот од 6 мм е издржлива додека е пријатна под нозете.

Главните својства

Избор на купувачот

Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимо�

Добијте сопствена големина за да одговара на вашиот уникатен животен стил Постојат најразлични ширини

Машката машка Хенли Худи ДриПауер 360 Технологија Викс потта од телото ве одржува ладно и сува ознака бес

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR FLOT MAT SET за LexGX460 2018 : Дизајнирано прилагодете ги сложен�

Ова склопување на рака за контрола на суспензијата и топката е директна замена за оригиналната опрема н

Барате удобна мета што оди со сè? Проверете ја оваа издолжена маица на мажите од без граници...

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Подгответе се за плажа и лизгајте на овие сјајни желе Тие се обична сандала која сè уште додава малку ви�

Гордо отпечатено во САД, ова парче е отпечатено на висококвалитетна архива хартија и професионално рач�

Giorgорџоне Спиење Венера, е вешто направено традиционално уметничко дело од вистински уметници Со сеопф

Please wait...