0
clear
  • Нерѓосувачки Ненадејно За Жица Јаже
  • -20%
  • -20%
Нерѓосувачки Ненадејно За Жица Јаже

Нерѓосувачки Ненадејно За Жица Јаже

DEN 270.08

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис : КВАЛИТЕТ : висока цврстина, мала тежина, главата за стапчиња за јадење направена од дрво, што го зголемува триењето и го прави да ги собереш.ПРЕНОСЛИВ : Иновативен дизајн, лесен за употреба, лесен за чистење, силна практичност и не зема .ПРОДОЛЖЕН ДИЗАЈН : Издолжени стапчиња за јадење до изгореници, стапчиња за јадење дизајн без лизгање на главата.АПЛИКАЦИЈА : Погоден За училиште, канцеларија, патување, кампување, пикник, скара, риболов, ранец, пешачење, плажа, употреба итн.СОВРШЕН ПОДАРОК : совршен подарок за љубителите на пикник.Спецификација : Материјал : Нерѓосувачки Челик + Табела Со Големина На Дрво : Должина : 39 см/15,35 инчи пакетот Вклучува : 1 Пар Пржени Стапчиња За Јадење Забелешка : ве Молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори. ЖИЦА Кабел ЈАЖЕ САМОСТОЈНО Фитинг Местење Хардвер. Безжична Жица Кабел Фитинг Јаже. Жица Кабел Јаже Око Местење.

Главните својства

Избор на купувачот

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

: ХХГолеми САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 134см / 52 Специфични бои како што е прикажано на сликата.

Симпатична желка за одмор на плажа со вирџинија бич цитат доаѓа На Мало Маица Мало детемека памучна маи�

Микро USB Тип Б Женска Порта, 5 Пина 180 Степен, SMD SMT лемење пхб монтирање Големина : 5,5 х 7,5 х 2,5 мм / 0,2 "х 0,3" х 0,1

Материјал : Полиестерска Облека Должина : Редовнавнимание плз : Ако вашето дете е препорачуваме да избер

Брент Нелсон претставува прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од 18х13, насловено " Ојек�

Hqf80410771bkl2жени Спојување Лента Со Пруги Секси Бикини Костими За Капење Прашка Костим За Капење Специфики

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Вашата сопствена кошула е рачно изработена и дигитално испечатена со еколошки мастила за облека и кори�

Унисекс возрасен 50% памук / 50% полиестер со долги ракави за влечење Покрај тоа што се 9,0 мл со броење на к�

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Во Средината На Векот Модерни Бакарни Црвени Розови Ориентални

Кинеско Училиште 18х13 Црно Модерно Врамено Музејско Уметничко Печатење Со НасловКинески Дами Кои Играа�

Кнолд, Дона 26х26 Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со НасловИнспирирајте

Додаток Погонски Ремен Безделник Макара Додаток Погонски Ремен Безделник Макара Дополнителни Каракте�

?Издржлив Материјал : Конструиран од висококвалитетна кожа TPU и PU, Ouwegaga i Pad Pro 12.9 Случај може да понуди сил

Вкусно Занаетчиско Кафе во Движење Пријателот За Пијалак За Кафе е совршено решение за лесно правење и�

Трка со максимална брзина Со Carктор Од Мекано Дискавери Тркачки Автомобил! Овој комплет за градење паре�

☑ ☑ Пакет вклучуваат : 1пц Жените Врвот ☑ ☑ Материјал : полиестер, дише и удобно ☑ ☑ Повод : дневно, пату�

Применлива повеќекратна Пригода : можете да го носите за време на работа, патување, шутирање, пешачење, п

Модерен Геометриски Сив Шаблон Од Чај 100% Памучен Сатенски Лист Поставен со комплети листови Со Лажица с

Материјал : полиестерски влакна Стил : Секојдневен Шема : Печатење Верзија : Лабава Должина На Ракавот : Д

Please wait...