0
clear
  • Дизајн Група Сребрена шалтер висина метални барстоли со веганско кожено седиште
  • -20%
  • -20%
Дизајн Група Сребрена шалтер висина метални барстоли со веганско кожено седиште

Дизајн Група Сребрена шалтер висина метални барстоли со веганско кожено седиште

DEN 2879.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нашите сребрени метални столици од 30 инчи се вашиот најдобар избор за исклучителна функционалност и дизајн. Нашите столици се издржливи, стилски и достапни. Тие се стабилни и имаат вградена рачка за носење за да овозможат лесно да ги чуваат кога не се во употреба. Тие се конструирани од силна железна легура што е направена да трае, но исто така е и лесна. Секоја столица тежи помалку од 15 фунти, сепак може да поддржи до 300 фунти. Тешка конструкција : Овие столици се лесни, но можат да поддржат 300 фунти. Тие се конструирани со загради под секое седиште и структурни ребра притиснати во нозете за додадена стабилност . разноврсна : овие столици се направени од железна легура со сребрена, финиш отпорна на гребење. Тие се доволно елегантни за да се користат во вашиот дом или ресторан, пијалак, кујна, бар или соба за игри . Димензии : Секоја столица е висока 30 ", со седиште од 12" x 12 ", и база 17" x 17 " .

Главните својства

Избор на купувачот

Подготвени да се претстават без обележја, кои можат да се презентираат во различни големини, скоро не се

Уметник : Вилхелм Гобелсубјект : животни Стил : Природна модерна Производ Тип : Галеријаобвиткано платно

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли помина�

Мора да има стил во плакарот на секое момче, Краткиот ракав за чудо нација, додава јасен допир на Какис и

Нашите симпатични пижами се меки, безбедни и супер snuggly! Секој пар е направен со мека памучна ткаенина шт

Овој меѓународен тренд на Fortnite Photographer Wall постер е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнич

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Стилизирајте го или стилизирајте го со овој страничен Zip Western Bootie во Silver Metallic за дополнителен Sass на Faux Stack

Мојот природен еко заби е совршен избор при заби што смирува и стимулира болни непца Ангажирање, лесен з

Уметник : Грејс Попсобјект : Пејзажапелатива : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано пл

Џенифер Пуг претставува зачудувачко Златно Украсено Дрво од 16х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно М�

●Материјал●Полиестер.Секојдневно и удобно носење.①Карактеристики : Обични Блузи, Краток Ракав, Тркал�

Не е потребно да се има дух на девет опашка Китсун за да успее во животот како Наруто Узумаки, херој на На

Надминете ги вашите злобни чекори со вашите светлосни сијалици ™ Дизни принцеза Пепелашка за светло за

Однесете го денот со кошула од нашиот избор на слободен ден на Ферис Булер Овој класик на Johnон Хјуз за мо

Поместете ги патиките на тато, дедо е тука Изработени во мазна кожа, нашите патики со чипка на Gсе соврше�

Големина : С Биста : 6878см / 26,730,7" Половината : 6476СМ / 25,229,9" Големина : М Биста : 7080см / 27,531,5" Половината : 6678СМ /

Овој часовник Invicta од колекцијата Speedway поседува движење на кварц, и има цврста кутија за челик На лицето

Змијата од мозоци од 3 метри е опфатена во тапан произведен од траен полимер Челичната змија се вози рач�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Овој часовник од 38мм Гит има бирање со песок со индекси на точки и движење со две раце Завршено е со лент�

Тешко е да се победи вредноста на овие одлични панталони за мажи од Georgeорџ Елегантни линии, јамки на рем�

Овој фустан од мирична ткаенина на Дерек срце, кој мора да има ставка за пролет! Облечете го нагоре или н�

Универзалната ставка вклучува решетки за 2 "сабвуфери Изработено од пластичен материјал, добро абење и �

Овој клин во стил на сандали е совршен нов додаток на вашиот летен плакар Колекцијата Trayle Wedge by Journee има о

Елаинили Модни Панталони За Жени Ноќта На Вештерките Обични Панталони Со Печатење Од Тиква Памучни Пан�

Оваа прекрасна шарена Квебек Сити, јас платно уметност е отпечатена со употреба на највисок квалитет на

Please wait...