0
clear
  • Цревото за дишење на моторот на моторот се вклопува Изберете: 2003- Форд Експедиција, 2002 година- Форд истражувач
  • -20%
  • -20%
Цревото за дишење на моторот на моторот се вклопува Изберете: 2003- Форд Експедиција, 2002 година- Форд истражувач

Цревото за дишење на моторот на моторот се вклопува Изберете: 2003- Форд Експедиција, 2002 година- Форд истражувач

DEN 168.96

Износ
Во форма достапна за нарачката

Гејтс ОЕ Точно црево за вентилација и емисија на картерот е конструирано од високо квалитетни материјали за издржливост и максимален животен век. Цревото за замена ефикасно го обновува системот за емисија на правилно работење и перформанси. Мети SAE J30 R7 Спецификации. Подгответе се на пареата на горивото и маслото. Опсег на The Mperature : -40 AF (-40 AC) до +275 AF ( +135 AC) .Директна замена обезбедува точна соодветна и лесна инсталација .Gates - управувано од можноста за дишење на моторот на моторот.

Главните својства

Избор на купувачот

Омилениот ovingубовен мечка, Вини Пох, се врати заедно со неговите пријатели Пиглет ееоре и Тигер на „Пчел

Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува о�

Прекрасен аранжман на цвеќиња во боја на корали го компромитира ова печатење на платно што нуди меки и с

Истегнете се покрај плажа или базен во овие основни шорцеви за пливање Georgeорџ Тие се изработени од мека

Зачудувајте се со целото семејство во сетот со споени пижами со 2 парчиња на Дизни, кој ќе биде сигурен д�

Одете напред, свртете ја торбата и погледнете ги нашите состојки Pure Snacks® се прават со само 2 состојки; 100%

Боја : Црвена Кога вашата рутина се одвива и во и надвор од водата, jblendurance Dive Wireless слушалките се изграден�

Овие фази на печатењето на Moon II II е печатење со врвен квалитет giclee на архивска хартија со висока резолуц�

Секое дете има омилено ќебе или омилена играчка? Малку нешто што секогаш го чуваат со (или вклучени) зато

Добијте совршен натпревар со совршена боја што го поставува тонот на вечерта, деловното опкружување ил�

Please wait...