0
clear
  • Кралицата современа сива тапацирана платформа кревет
  • -20%
  • -20%
Кралицата современа сива тапацирана платформа кревет

Кралицата современа сива тапацирана платформа кревет

DEN 2719.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Едноставен, стилски, софистициран и достапен. Нашата платформа кревет совршено го комплиментира декор на која било спална соба и широк спектар на палети на бои. Елегантниот дизајн, модерната полиестерска ткаенина и лесното склопување го прават овој кревет најдобар избор да се спари со вашиот традиционален душек за пролет или меморија. Изградба на издржливост и квалитетна градба : Креветот е поддржан од засилен агол блокиран и залепено цврсто дрво за поддршка на дрво : Цврст едноставен затворен систем за склоп со централна поддршка - нема потреба од пролет на кутија или друга функција на фондацијата : Едноставен дизајн кој изгледа одлично со кој било Дизајн на декор и душеци : Креветот е покриен во современа постелнина како полиестерска ткаенина, е составена од чисти едноставни линии и поддржана од модерни црни геометриски нозе кревет : 13 "H x 80" W x 60 "D.

Главните својства

Избор на купувачот

Рачно миење ладно, не избелувајте, закачете суво, ниско железо доколку е потребно Големина : Л Големина Н

Дебелина : Стандардно ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Материјал : Пол�

Килимите За Капење Гранада и душеците од Подобри Трендови се комплетен пакет што го барате во килимите �

Опис : 1 Може ефикасно да заштеди простор Овие куки за потпирачи за глава можат да ослободат простор и да

Подготвени 2 Риби Само Додадете Мамка Сите Видови Врти Прачка И Ролна Комбо Без Јазли Риболов Систем кој

Летен Фустан За Девојки, Бебе Симпатичен Цвет Плисиран Фустан За Принцеза За Забави Детско Мало Дете Де�

Џорџија Јужен Универзитет Орли Директно Надвор Од Маичката Старита Аутт маица е висококвалитетна паму�

Над Капаците На Тркалата на Погонската Оска ги чуваат вашите гуми и тркала од оштетување од сонце, нечис

Ханес Удобност Вклопуваат 10пакет Не Покажува обезбеди крајната во удобно вклопуваат преку поддршка ла�

Токму кога мислевте дека вашиот омилен постер повеќе не е достапен, Трендс Интернешнл го отвори својот �

Овој Тренд Меѓународен СценографијатаФоруми Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уме�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Ова е Компатибилен Тапан / ГОСПОДАР / КОПИЈА CTG / OPC NXT Премиум Бренд Тапан Снабдување (ТАПАН) кој работи со

68" Должина : 72 Големина : М Големина.It може да се мие,повтореното перење не влијае на употребата Жени Мода

Оваа платнена слика доловува живописен момент во времето : артилеричар среде битка Насликана во стилот

Двојно винил лп притискање Строго Бизнис е деби албумот на хипхоп дуото златно доба ЕПМД Првично беше о�

Нашите каузални фустани се изработени од мека и удобна ткаенина; дише и доволно густа за да избегне глед

Изградете и играјте на пиратски начин СО Лего Дупло Сет Никогаш Не Слетувајте Скривалиште Со Изи и Каби

Нежно наведнатите кривини и големите двојни перници создаваат омилено место за опуштање со Вклучување

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

СТАПЧИЊАТА ЕВОСТИК како Турбо се лепило за фаќање со високи перформанси, брзо поставување кое ќе собере

Додадете димензија во секоја просторија со нашите Уметнички Дела Во Рамка Со текстура Нашите уметнички

Боја : Природна / Камила Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во ваши�

Машки Зимски Еднобоен Кардиган Со Долги Ракави Без Капаци Обични Врвови На Блузакарактеристики : израб�

Хибридна Оска Монтирани Вертикална / Хоризонтална Носителот Регистарска Табличка & Опашка Светлина...

Опис : оваа партија вештачко растение изгледа исто како вистинско растение, има живописна и заситена бо�

Клиничкиот терапевт, Кортни Вегнер внимателно ги избра илустрациите и поттикнувањата во ова интеракти�

Please wait...