0
clear
  • Примарно злато Карат жолто злато 9x овален аметист и дијамантски прстен
  • -20%
  • -20%
Примарно злато Карат жолто злато 9x овален аметист и дијамантски прстен

Примарно злато Карат жолто злато 9x овален аметист и дијамантски прстен

DEN 1680.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Направете смела стилска изјава со овој луксузен прстен. Фацетиран 9x7mm овален виолетова аметист скапоцен камен е прекриен со заслепувачки дијаманти за јасност I2 од секоја страна за дополнителен трепер. Со прекрасна работа со движење, овој спектакуларен прстен доаѓа во големината на прстот 7 и скапоцен камен тежи 1,6 cttw.metal Тежина : 1,92 Грамсјеверија Тип : Фининг стил : Gemstone и Diamond Ringgend : 7 Gemstone Детали : Тип : Amethyst Birthstone месец : февруари Color : Purplecut : Face Ted Shape : Ovalsize : 9mm x 7mmweight : 1,6 Cttwquantity : 1 Jewelry Setting : Prong Diamond Детали : Јасност : Јасност : I2 Color : I-Jbirthstone месец : Apresed Shape : 1. wquantity : 2 jewelry Поставување : Пронјуур ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци.

Главните својства

Избор на купувачот

Функција : * Сосема нов висок квалитет* Направено од високо квалитетни материјали, трајни1...

Ен Таволети претставува зачудувачки 12x14 црно модерно дрво, врамено од wallидно уметничко дело, со наслов �

Ироинидна машка тексас јакна од јака со долга ракав цврста боја лабава есен / зимско руно тексас јакна и�

80 '' Должина : 72см / 28.24 ' ' Shoulder : 45cm / 17.62 '' Должина : 69cm / 27 Валените врвови на ракавите ја прават најсечената �

Рачни навивачи на навивачи на свила бамбус преклопување на навивачите рачен преклопен обожавател за цр

4 ти јули фустани Детско дете бебе девојки пролетно лето печатење кратки ракави активни модни дневни дн�

Дарон е најголем извор на колекционерски производи поврзани со авијацијата Уживајте во фотографии со п

Големината на секое парче е должина од 52 "широка x 84 ", секое парче со 10 громити нагоре секој прстен.10 прст�

Classic Design : Open toe, chunky heel, Прилагодлива лента за глуждот со затворање на тока Сандали за фустани за забава, к

Orорж Вашингтон претставува зачудувачки 14x12 црно модерно дрво, врамено од wallидно уметничко дело, со насл�

Овој принт ќе се третира со заштитна завршница што ја штити вашата уметност од измама и штетните ефекти

Време е кога почнавте да носите поудобен и добро изработен џемпер Обидете се со овој плетенка дизајн Duste

Висок квалитет и сосема нов Секоја Скеин е долга околу 8 метри.100 различни бои, без дупликат...

✤ SOIMOI претставува широк спектар на печатени ткаенини во 1000γs на различни отпечатоци Сите дизајни се нов

Многу кул за носење, нов изглед Пол : жени.52 '' Должина : 69cm / 27 Рачно миење ладно, виси или се сува линија...

Палецот на ракавите намалете го триењето на екраните и ви даваат мазно и удобно искуство со игри...

Големина : М половината : 7686cm / 29.9233.86 '' Хип : 104cm / 40.94 '' Должина : 56cm / 22.05 '' Големина : L половината : 8191cm / 31.8935.83

Женски летен боемски принт краток ракав плажа фустан колено должина фустан женски летен боемски принт �

Големина : 80 Препорачана возраст : 612 месеци биста : 58cm / 22.8 '' Должина на врвовите : 36cm / 14.2 '' Панталони Должи

џемпер за жени графичка џемпер за жени плус големина бела маичка жени бела маичка за вратоврска боја од

Датум на лансирање : 2021 / 11 / 9 Име на бренд : Кеситин Опис : Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет Боја : �

♥ Отстранлив перница : Перница на делот за градник може да се отстрани кога му треба чистење Флорална чи

Спецификации : Има симпатична шема на животни со цртан филм, вклучувајќи куче, мечка, пилешко и има и диз�

Клод Моне претставува зачудувачки 26х32 бело модерно дрво, врамено од wallидно уметничко дело, со наслов „Т

Единствениот видео гејмер V не за Денот на вinesубените деца за деца момчиња училиште Видео игри игри дево

Please wait...