0
clear
  • Титан Офсет Микро Преплетување Бит Возач И Бит Сет
  • -20%
  • -20%
Титан Офсет Микро Преплетување Бит Возач И Бит Сет

Титан Офсет Микро Преплетување Бит Возач И Бит Сет

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Титан 11205 3-1/2-Инчен Офсет Микро Преплетување Бит Возач и Бит Сет е компактен и разноврсен сет на алатки дизајниран за различни задачи за возење со завртки. Офсет дизајнот на двигателот на битот овозможува лесен пристап до тесни простори и свиоци, што го прави идеален за задачи каде што конвенционалниот шрафцигер не може да достигне. Комплетот вклучува низа заеднички големини на битови, обезбедувајќи да ја имате вистинската алатка за работата. Механизмот за микро крцкање обезбедува непречено и прецизно работење, овозможувајќи ефикасно и контролирано шрафцигер. Со својата компактна големина и издржлива конструкција, Комплетот "Титан 11205 Офсет Микро Крцкање" Е удобен и сигурен сет на алатки и за професионалци и ЗА ЕНТУЗИЈАСТИ ЗА САМОДОВЕРБА. Спецификации : . Модел на производ : Титан 11205 Офсет Микро Преплетување Малку Возач и Бит Во собата. Должина на возачот : 3-1/2 инчи. Сетот Вклучува : Избрани големини на битови. Дизајн : Офсет, микро крцкање. . Карактеристики : . Офсет дизајн за лесен пристап до тесни простори. Механизам за микро крцкање за непречено и прецизно работење. Компактна и пренослива должина на возачот. Вклучува голем број на заеднички големини на битови. Издржлива конструкција за долготрајна употреба. Комплетот вклучува : (1) 3-1/2-Инчен офсет микро преплет крцкалка, (9) 1-Инчен битови, (1) држач за битови. Вклучени се големини на битови : ФИЛИПС PH - 1 и (2) PH-2, Дупчиња 1/4-Инчи и 3/16-Инчи, Starвезда T15 и T20, Квадрат R1 и R2. Хром ванадиум конструкција за издржливост и цврстина офсет, ergономската рачка нуди зголемена удобност и контрола. Механизмот за реверзибилно крцкање со 60 Заби произведува минимално чистење од 6 степени совршено за тесни, ограничени и тешко достапни области. Направено Во Тајван.

Главните својства

Избор на купувачот

Забавен и едноставен дизајн, овој современ килим ќе се вклопи во која било просторија d? Cor...

Телефонска Кутија со Тенок телефон на Talking Case®Со Жена Со Дизајн На Цвеќиња,Цртеж На Линија На Цветна Лин�

Компатибилен со 20022014 Шевролет / ГМЦ Лавина / Лавина 1500 / Лавина 2500 / Приградски 1500 / Приградски 2500 / Тахо / Ј�

Хит на градот во Мук лукс® Женски Клуб Сандали Овие танга сандали нудат удобни влошки што ќе се обликува

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Функција : 1 Еден пар универзален тип мултиметарски тест со сигурни перформанси.2 Изработен од висококва

Додадете деликатен акцент на вашиот изглед со овој зачудувачки прстен Стилиран од Стерлинг Сребрена, о�

Lvx екстремната технологија за основно палто е развиена за употреба со 9095 проценти од боите на основното

Апстрактна авенија на пистата Апстрактна artидна уметност платно ја отпечати „Десната сенка на розоват�

Печатено со мастила со врвен квалитет, нашите производи од платно се отпорни на избледени Одликувајќи с

Компактна пријателска табела што ви обезбедува дополнителен простор за складирање на површината каде �

Подготвени за откажување на презентацијата што може да се претстави во различни големини Оваа подготве

АКВА ОБРЕД КОЛЕКЦИЈА Од Блум : Чувајте ги вашите билки и цвеќиња напои токму со Аква Обред Наводнување М�

Тавата од 10 инчи на Трамонтина Пронестеки е произведена за професионална кујна, но лесно се прилагодува

Направено од 600 денички полиестерска ткаенина и наредени со лагер за докажување на истекување на топлин

Мапа на мапа на Северна и Јужна Каролина која вклучува патеки, реки и многу повеќе Оваа мапа на способно�

Please wait...