0
clear
  • 14к Жолт Златен Дијамант И Бисерен Прстен Изработен Во Индија y11646aa
  • -20%
  • -20%
14к Жолт Златен Дијамант И Бисерен Прстен Изработен Во Индија y11646aa

14к Жолт Златен Дијамант И Бисерен Прстен Изработен Во Индија y11646aa

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тежина На Предметот У/М : гм. Камен Тип_1 : Дијамант. Материјал : Примарна-Чистота : 14К. Поставување Камен_2 : Лепак. Заврши : Полиран. Камен Форма_2 : Круг. Големина на камен_2 : 5,5 мм. Прстен Врвот Должина : 6 мм. Бисер Тип_2 : Слатководни. Ширина на бендот : 2 мм.14к Дијамант и FW Културен Бисерен Прстеновој Стручно Дизајниран Накит : Прстените се Произведуваат Со Перцизност во Земјата На Индијамаде Од 14к Жолто Злато и со Овие Неверојатни Атрибути; Полиран, 14к Жолто злато, Слатководен култивиран бисер, Дијамант, quality квалитет. Камена Количина_2 : 1. Камена Тежина_1 : 0. Метод На Создавање Камен_2 : Културен. Карактеристика : Цврста.

Главните својства

Избор на купувачот

Додадете поп боја на кој било стил на декор со овој преоден сладок цветен килим Сузани Тропска вибрациј�

Каролини Богатства CK6139 CHF англиски Кокер Спаниел Добредојдовте Знаме Платно Куќа Големина, Големи, разн

Поттикнете ги вештините за следење на очите и перцепција на звукот со Оваа Унисекс Џунгла 123 Музички Моб

СпинНа Филтер За Масло Од baldwin филтри® Валканото масло може да предизвика катастрофално оштетување на в

Мини Џебното Списание на ц Р Гибсон има црна вистинска врзана кожна покривка со 192 страници со боја на сл

Белкин произведува највисок квалитет и најголем избор на компјутерски кабли во светот Сите Кабли Белки

Крај Бонбони Бои Мини Биро Во собата : овој пакет содржи 1 степлер, 1 главен отстранувач, 1 острилка за мол�

Душеците за Вежбање theraband® се дизајнирани со нов и подобрен материјал за да обезбедат максимална аморти

Каролини Богатства CK5812 SN Австралиски Териер Љубов Леплива Белешка Носителот, Црвена, Голема, мултиколи�

Завртките за Навртки На Тркалата на Дорман се дизајнирани и конструирани според строгите стандарди за �

Сјајната Црна БОЈА TIS 538 MB Со Машинско Тркало за Лице е тркало 20x12 со шема на завртки 8x170 и44mm поместување...

Уметник : Лоис Брајансубјект : Флорална и ботаничка стил : Современа трговска марка ликовна уметност „Б�

Бамбини Црн Краток Ракав Едно парче направено од 100% плетена ткаенина од памучно ребро, ова 5 пакување Бо�

Прославете го есента и традиционалниот мексикански празник ден на мртвите со трајни и апсорбирани мреж

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди Печатиме со висококвалитетни мастила �

Овој регулатор на прозорецот за замена е прецизно дизајниран и опширно тестиран за да одговара на точно

NXT порасна и стана еден од најважните моменти на WWE телевизија, ова ДВД ќе вклучува некои од најдобрите н�

Разубавете го вашиот стил со овие примамливи обетки од роден камен во февруари изработени од 14 каратно �

Не е случајно што уметничките режисери, уредниците на книги и списанијата низ целиот свет користат фото

Please wait...