0
clear
  • Хида Постави Точка Вежба Пенкало Елен Главата Дизајн Едноставна Операција 5д Дијамант Сликарство Точки Вежба Пенкало Со Различни Глави За Дома
  • -20%
  • -20%
Хида Постави Точка Вежба Пенкало Елен Главата Дизајн Едноставна Операција 5д Дијамант Сликарство Точки Вежба Пенкало Со Различни Глави За Дома

Хида Постави Точка Вежба Пенкало Елен Главата Дизајн Едноставна Операција 5д Дијамант Сликарство Точки Вежба Пенкало Со Различни

DEN 311.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис : тоа е оваа точка точка вежба пенкало функција која доаѓа со повеќе заменливи совети со различни функции, овозможувајќи ви да ги промените и да ги користите по потреба.Ова пенкало за дупчење со точки ви помага лесно да ја отстраните глината и да ја прилагодите положбата на кристалот за да направите прекрасен дијамант painting.It изработен е од висококвалитетен пластичен и метален материјал.Точката вежба пенкало е 15 см во length.It совршено е погоден и за домашна употреба и за професионална употреба.Име на ставка : Точка Вежба Пенматеријал : Пластика, Металкарактеристики : Лесен За Употреба, Издржлив, Анти-рѓа, Издржливи Детали За Големина : Должина На Прачка за Пенкало : 15см/5,91" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Точка Вежба Пенкало Прачка 6 x Пенкало Глава6 x Лепак Глина тоа е оваа точка точка вежба пенкало функција која доаѓа со повеќе заменливи совети со различни функции, овозможувајќи ви да ги промените и да ги користите по потреба. Ова пенкало за дупчење со точки ви помага лесно да ја отстраните глината и да ја прилагодите положбата на кристалот за да направите прекрасна дијамантска слика. Изработен е од висококвалитетен пластичен и метален материјал. Точката вежба пенкало е 15 см во должина. Совршено е погоден и за домашна употреба и за професионална употреба.

Главните својства

Избор на купувачот

Сезона : Сите сезони Пол : Мажи Повод : Секојдневно Стил : Секојдневен и кул Тип На Шема : Печатени...

Опис r r.Погоден За кучиња за кученца, најдобро џвакање кучиња, подарок за играчки за обука...

Оваа модерно дизајнирана ситна столна ламба е совршено парче за да ја замените таа стара основна светил

Овој стилски комплет од 2 дрвени столчиња за двор има безвременски дизајн Столчињата одговараат на сите

❥ Материјал : Памук и спандекс Дишење и удобно ❥ Карактеристики : Дупче за кратки стилови на вратот Дне�

Препорачана грижа за кошули е миење со слични бои во ладна вода внатре кон надвор Прославете Ги Вашите �

Дизајниран САМО ЗА да биде компатибилен Со Macbook Pro 16 инчен M2 / M1 Pro / Max Со ТЕЧНА МРЕЖНИЦА TOUCH ID (Модели : M2 A2

НАПРЕДНО УПРАВУВАЊЕ СО МОТОРОТ 0204 FORD FOCSVT 2.0 LL4 КРАТОК RAM ДОЗА ПОЛИРАН AEM 22451 P Полиран Систем За Внесување К

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Оваа прекрасна дијамант свадба бенд функција 0.30 кт црнобели дијаманти во поставување на наклон Сите ди�

Започнете во акција и авантура во светот На Војна на Ѕвездите! Откријте ги возбудливите приказни за доб�

Please wait...