0
clear
  • Предиво Оцрнувачки Таписерија Голема Шиење Големо Око Ткаење Капчиња Волна Тапи Игли Игла
  • -20%
  • -20%
Предиво Оцрнувачки Таписерија Голема Шиење Големо Око Ткаење Капчиња Волна Тапи Игли Игла

Предиво Оцрнувачки Таписерија Голема Шиење Големо Око Ткаење Капчиња Волна Тапи Игли Игла

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

8 Парчиња Игли За Плетење Предиво : комплет За Игли, вклучувајќи 8 Парчиња игли за игла од џамбо свиткана таписерија во 4 бои и 1 парче пластична кутија за складирање, кутијата ви дава да ги чувате и држите иглите и другите ситници, одржувајќи ги внатрешните работи безбедни и уредни за маса. Заоблен Врв : иглата за таписерија со свиткан врв е полесна за закачување под, а не директно метални игли. Издржлив и лесен. Многу е полесно да влезете и околу конците за да ги скриете опашките. Големи Очи : дупките на овие застрашувачки игли децата се доволно големи за конците лесно да навојат дебели предива без да се залепат, целиот процес ќе стане полесен и ќе заштеди време. Дојдете Со Контејнер За Складирање : Овие тапи игли за плетење се спакувани во проѕирно шише, лесни и удобни за носење и чување, за да не се изгубат лесно. Широка Примена : големата игла за шиење таписерија погодна за хеклање, шиење, навој, јорган, плетење везови, игла, занает итн. 1.Закривен врв-иглата за таписерија со свиткан врв е полесно да се закачи под, а не директно метални игли. Издржлив и лесен. Многу е полесно да влезете и околу шевовите за целосно да ги скриете опашките, заштедувајќи ви многу време. 2.Големи очи-Овие свиткани игли за плетење се многу посилни од пластичните игли. Дупките на овие застрашувачки игли децата се доволно големи за конците лесно да навојат дебели предива без да се залепат. 3.Транспарентна кутија-кутија за складирање доаѓа со игла за таписерија со свиткан врв. Тоа е корисно, безбедно и лесно, погодно за носење. 4.Живописна боја-бојата на иглите се светли и лесно се наоѓаат. Додадете голема привлечност кон вашиот проект.

Главните својства

Избор на купувачот

Клиничкиот терапевт, Кортни Вегнер внимателно ги избра илустрациите и поттикнувањата во ова интеракти�

Dreamline UnidoorLS е врата за туширање без рамка дизајнирана имајќи ги предвид модерните трендови на пазарот Ел

Дали сте подготвени да се запалите во базенот со сите ваши пријатели? Оваа Најголема Гигант Надувување �

Материјал : Примарна Чистота : 925стоун Тип_1 : Смарагд, Создадена Лабораторија Тип На Камен_2 : Смарагд, Соз

Овие Фанатици Брендирани Пуловерот На Линијата е совршен лесен слој Се одликува со храбар дизајн на Лос

Возење на вкусот бран Со Прингли Брановидни Класични Солени Компир Чипс Секој бран се појавува со смел �

Овие Трендови Меѓународни Досадно На ДиректориМрежа Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобо

Класичната уметност од крајот на 19 Век до почетокот на 20 Век е прекрасно огледувана во традиционалниот �

Нашите Обични Предни Памучни Панталони се совршени за човекот кој бара работни панталони кои нудат сек�

Проверете ја компатибилноста Со Вашето возило Кликнете Овде Комплетите за замена На сопирачките за Нап

ОВОЈ ЕФО908 Од Калифорнискиот Чадор е едноставно најиновативниот дизајн за иднината на комерцијалните ч

Очекувајте удобност и функционалност со професионален поглед на голема вредност Намигнување Потекло П

Мекал нуди модели за шиење за денешните модни трендови Kwik Sew Satchere јакни, промашувања (XS, S, M, L, XL) : Материја

Овој Тренд Светот На Меѓународната КармаСледете Ги Вашите Соништа Ѕидниот Постер е дизајниран со висок

Били Кат Светилка Црна инстант омилено, скулпторско парче што додава текстура во вашата дневна соба, тр�

Вентилот на моторот на моторот Пролет P / N : VS1130 Мелинг моторниот вентил пролет P / N : VS1130 FITS Изберете : 19671968

Направете изјава за гламур со овие прекрасни обетки со обрач Обликувани од 14 каратно жолто злато, овие о

Керамичките тивки влошки бендикс обезбедуваат подобри перформанси со помалку прашина и потивко сопира

Прекрасните дрвени загради и корбели се совршен избор за давање детали или поддршка на работни површин�

Осветлете ја секоја просторија со Овој Мак Бафало Сметки Ретро Логото 15 Ѕид Постер Врамени Трендови По�

14к Бело Злато Гранат Приврзок Сјаен Пресек 4.00 Карати Избрани Камења : Природен Гранат, Сјаен Крој, 10х8мм,

Кога станува збор за грижа за ситни затнат нос, погледнете што користат професионалците! Назалниот Аспи

Овој Тренд Меѓународен Дизни Малиот Ѕиден Постер Стилизиран Во Сирена Arел е дизајниран со висококвали�

Овој Пат Подготвени тркала е темелно тестиран за да се обезбеди квалитет, издржливост и цврстина...

Please wait...