0
clear
  • Медитерански Лук И Билки Зеленчук Закуска Чипови, 6. оз
  • -20%
  • -20%
Медитерански Лук И Билки Зеленчук Закуска Чипови, 6. оз

Медитерански Лук И Билки Зеленчук Закуска Чипови, 6. оз

DEN 76.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Отворете торба Со Тера Медитерански Лук И Билки Чипс За Ужина од Зеленчук за уникатно и софистицирано искуство со грицкање. Оваа мешавина од чипс содржи компир од котел, сладок компир, пашканат, батата и зеленчук натопен со репка прашина со морска сол за да ги подобри вкусовите на зеленчукот. Колку и да се шарени, нашите чипови се направени со вистински, не-гмо зеленчук за ужина без глутен. Пред повеќе од 3 децении, двајца Готвачи Од Њујорк се собраа и создадоа закуска која не само што имаше неверојатен вкус, туку изгледаше и неверојатно - и СЕ родија чипови од ТЕРА. Луѓето веднаш беа закачени за живописните вкусови и вкусната криза на исклучителната мешавина од чипови од зеленчук, добиена со уникатен и разновиден зеленчук. Денес, ние продолжуваме да изработуваме несомнено посакувани и вкусни тера чипови со зачинување и крцкање на вистински зеленчук до совршенство.Тера Медитерански Вистински Чипс Од Зеленчук, 6,8 мл : една вреќа Од 6,8 мл Готови Тера Медитерански Лук И Билки Чипс од Зеленчук. Направено со 4 вкусни зеленчуци : Сладок Компир, Батата, Пашканат, Компир Од Котел. Зеленчук натопен со рубин : овие тера чипови се бакнуваат со сок од репка, што резултира со нивната карактеристична есенска црвена боја. Потврден Не-Гмо Проект. Сертифициран Без Глутен. Кошер-Млекарница.

Главните својства

Избор на купувачот

Подлогата за сопирачките за замена на акциите Z17, роторот и хардверскиот комплет е буџетската замена на

На брифинзите на боксерите на Ханес имаат удобно флексибилно лента за половината и се без обележја Тие �

Дизајн на стилот на зајдисонце со силуета на германско овчарско куче мало детемека памучна маичка во бо

Ова прекрасно светло дрво на бонсаи на уметноста Rock III Canvas се печати со употреба на највисок квалитет на

Секоја бројка има приближно Сите парчиња се исклучително направени за подобрување на децата креативни

Оди девојче! Незапирливиот активен сет на Марика ets дозволува да ја преземе секоја авантура додека оста�

Ладното блок во боја на патент со ватирана јакна од Урбана Република е одлична за студените денови поме�

Додадете весел сезонски допир на вашиот влез со Е по дизајн О радост во затворен / отворен простор на вра

Трговска марка ликовна уметност "love v black " Canvas Art by Pela Studio : Artist : Pela Studio Subject : Typography Style : Современа проикциј�

Westinghouse 40 VMax+™ безжична моторна пила без четка има мускули да се пробие на која било апликација за сечење

Ова основно тело за поставување на фармерки од Софија од Софија Вергара доаѓа со пресврт и впечатлив пр

Краток ракав за машка рака на Wrangler, ткаена западна кошула Краток ракав на машката Wrangler, ткаена западна к�

Додавањето стил на вашиот одмор никогаш не било лесно отколку со шарена торба за перење снежни снегулки

Пионерската жена класичен шарм 18инчен овален чинија служи шарм заедно со вашата омилена домашна храна..

Вистинскиот Мајонез на хелман За Богат Кремаст Зачин Вистинско Шише Без Глутен Од Мајо, Направено Со 100%

Детали за предметот : * висококвалитетни нови производи.* Совршено се совпаѓа со вашиот оригинален автом

Ликовна уметност УВ мастило за печатење на бело дрво од колекционерските колектори на уметноста Мармон

Пауза за доцни ноќни студии : Овој пакет за нега на колеџ е колекционерски закуски за сервисирање, кои се

Овој пар панталони има класична вклопување и права нога што седи малку под половината со засилени двојн

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Ален, Кимберли 12х14 Златно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со НасловДви

Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи Со неделни изданија, покривајќи ја секоја

Одлично за училиште, спортска пракса, спиење и многу повеќе! Издржливиот надворешност ги прави овие тор�

Ноќта На Вештерките Тиква Лилјак Ќебе Што има во пакетот : 1 х Ќебе Посебна Карактеристика : Лесен Стил : М

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Оваа прекрасна длабока сина кала лили букет II платно уметност се печати со употреба на највисок квалите

Прекрасен спектар на егзотични перници и пуфси за да одговараат на најразлични животни стилови...

Дизајнирани со удобност во умот, овие кул шорцеви на Twill Twill Shorts Twill за мажи се совршено одење кога темпер�

Оваа предсопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба Нежно Се Користи Мало Носење На Ткае�

Затегнете во оваа супер кул мета инспирирана од Space Jam 2! Во вистинско миење на боја, оваа маица е направен

Please wait...