0
clear
  • Памперс Мочуришта Хипоалергични Меки Пелени-Големина 2, Брои
  • -20%
  • -20%
Памперс Мочуришта Хипоалергични Меки Пелени-Големина 2, Брои

Памперс Мочуришта Хипоалергични Меки Пелени-Големина 2, Брои

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Завиткајте го вашето бебе во пелена која е 2 пати помека И # 1 Избор на болници, медицински сестри и родители. Неговата утешна облога За Јоргани за Срце обезбедува дишење и удобност додека ја повлекува влажноста и нередот од кожата. Покрај тоа, Воздушните Канали помагаат рамномерно да се распредели влагата, обезбедувајќи заштита до 12 часа, додека индикаторот за влажност ви кажува кога на вашето бебе можеби ќе му треба промена. За целосна удобност, надворешниот капак е празен мек со специјален засек од папочна врвца за да го заштити стомакот на вашето новороденче со совршено контурирано вклопување (големини Н-2). Новите ултра меки абсорбентни слоеви помагаат во смирување и заштита на кожата на бебето. Нашиот ексклузивен Лагер Без Дишење ја отстранува влажноста од кожата за да помогне да се одржи кожата на бебето сува и здрава. Нашите Двојни Заштитни Бариери за Истекување штитат таму каде што најмногу се случуваат протекување. Нежна на деликатна кожа - хипоалергична и без парабени и латекс (Природна гума). Индикаторот за Влажност на памперс покажува кога бебето е влажно. Нови отпечатоци рачно нацртаните животни ја илустрираат целата љубов и сладост помеѓу бебето и родителот.

Главните својства

Избор на купувачот

Сјајната Црна БОЈА TIS 538 MB Со Машинско Тркало за Лице е тркало 20x12 со шема на завртки 8x170 и44mm поместување Д�

Уметник : Peggy Harrissubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова подготв

Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие декоративни естетск

Подгответе се за промена на времето со додаден слој за надворешна облека Оваа јакна од 3во1 системи од Swis

Направени со нашиот најудобен тексас, овие славни розови средни тешки фармерки го имаат целото истегну�

BHG (Подобри домови и градини) Прилагодливи мат црни 3 нијанси на таванот на таванот е 3 тина сет за осветлу

Само мојата големина сега е JMS од Hanes Womensенски плусголемина Cool DRI Performance Scoopneck резервоарот ве одржува суво

Овој оригинален рустикален часовник од дрво woodиден часовник се вклопува и во рустикални декори, како и �

Кристално светло течноста природно со вкус на пијалок од лимонада е вкусно овошен пијалок за да ве нате�

Белкин произведува највисок квалитет и најголем избор на компјутерски кабли во светот...

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Чувајте ги вашите книги организирани и лесно на дофат со тоа што ќе ги чувате во нашата корпа за книги на

Сетот за керамички прибор за лесна нега со лесна нега комбинира стил, технологија и вредност во високок�

Дајте изјава со ова елегантно огледало за бања Совршено огледало за вашиот ходник, дневна соба, бања или

Прославете го есента и традиционалниот мексикански празник ден на мртвите со трајни и апсорбирани мреж

Кондензираната пилешка супа на Кембел е само почеток на кој било одличен рецепт Придружете се на Кембел

Започнете непречено со животот со џокејски слабеење кратко Контролниот панел од 360 стомаци нуди удобно

Креативен звук Blaster Evo Безжични слушалки USB, мини телефон жичен / безжичен Bluetooth 32,8 ft над глава бинаура�

Нашата модна колекција Scrubstar "Botanic Beauty " Printed Vвратот на вратот се карактеризира со врзување на вратот, хор

Карактеристики 0, 5 во Вози х 0.31 во 4 во Хексадецимален Возач тие се направени од висококвалитетна легура

Додадете поп боја на кој било стил на декор со овој преоден сладок цветен килим Сузани Тропска вибрациј�

Пакетот од пижами од 2 парчиња спие од време на одмор е симпатична и удобна Памучните пижами не се отпорн

Земете повеќеслојни презентации заедно во вашиот џеб со овој Miroir Mini проектор, во кој има вградени звучн�

1во светло филтрирање безжични слепи овозможуваат приватност додека нежно филтрирајќи ја светлината н�

Секоја сезонска гума, Cinturato P7 цела сезона е дизајнирана за употреба на возила за изведба и им нуди на воз�

Практична летна сандала, нола по лесна улица ќе биде вашиот стил на одење што ќе го носите повторно и пов

Please wait...