0
clear
  • Декор Внатрешна Темно Сива Текстура Геометриска Позадина
  • -20%
  • -20%
Декор Внатрешна Темно Сива Текстура Геометриска Позадина

Декор Внатрешна Темно Сива Текстура Геометриска Позадина

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Внатрешна Темно Сива Текстура Геометриска Позадина Со Декор. Оваа геометриска позадина комбинира рустикални дрвени текстури со модерен дизајн. Дијамантите во нијанси на длабоко сива форма формираат сложени, повлажни обрасци нагласени со подигнати мастила и метални нагласувања. Внатрешна е непастирана, неткаен позадина. Внатрешна Темно Сива Текстура Геометриска Позадина е непастен неткаен материјал. Оваа позадина има повторување од 20,9 инчи со директно совпаѓање и може да се пере и да се соблекува. Позадината доаѓа на ролна со димензии 20,5 инчи на 33 стапки и покрива околу 56,4 квадратни метри. Декор е спој на модерна софистицираност со вкус за луксуз. Овие фини позадини носат современа димензија на ѕидовите во најсвежите бои на денешницата. Примена на модерен обем, шик текстура ефекти, и живописни нијанси на модерен дизајн, Декор позадини имаат прекрасен стил жалба. Декор Внатрешна Темно Сива Текстура Геометриска Позадина Отпечатена на непастен неткаен материјал. Залепете го ѕидот. 20,9 инчи повторете со директно совпаѓање. Создава хоризонтална шема секвенца. Перење и соблекување. Лесно исчистете со сунѓер или влажна крпа. Сува лента од ѕидот без да остави никаква поддршка зад себе. 20,5-во со 33 стапки долга ролна. Покрива околу 56,4 квадратни метри.

Главните својства

Избор на купувачот

Бравадо Го Дизајнира Градникот За Нега На Сладок Грашок Розова Лимонада Градникот За Нега На Сладок Гр�

18" должина : 42см / 16 Лабаво вклопување, секојдневни широки панталони за нозе, специјален висок струк, секо

Мотивот 437c Maven Хромирано тркало е тркало Од 22x9 со шема на завртки 5x112 / 5x115 и поместување од 40mm Дијаметаро

ГОРИВО D750 БЛОК 17 X9 5 X127 1 ET 125.2 CB МАТ ЦРНА СО ЦРНА ПРСТЕН ТРКАЛО Гориво D750 БЛОК 17 X9 5 X127 1 ET 125.2 CB МАТ ЦРНА СО ЦР�

Секира спреј за тело за жени Анархија за неа 4 мл е женска мешавина од пенливи овошни ноти како што се јаб

Гот Зајаче сака да биде малку темно, но исто така има тони љубов за давање Слатко, гушкање, зло? Мало дете�

Внимание plz : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите, благодарам Дете Бебе Дево

8 Мл По Двор € ПРОДАДЕНИ ОД ДВОРОТ : Продадени во 1 Двор (36" или 92 см) чекори ● ВИСОКОКВАЛИТЕТНО ПЕЧАТЕЊЕ : �

Гринпиг, Третман На Септичка Јама, Вклучува 4 Пакети За Целогодишно Снабдување, Природен Систем За Чисте

Големина : Големина : околу 24x15mm, должината на ланецот е околу 45+5cm Material : приврзокот е изработен од природ�

LED светилка за општа намена составена од алуминиумска рамка од матрица и дифузор за поликарбонат Телата

Земете дома слатко задоволство со овие кутии за храна од хартија Дарис 8 мл во метално црвена боја...

Ywdj Е Во Пораст zwdj се уште се развива и проширување на видови на облека Ywdj Вовед во Производ на YWDJ има свој

забелешка : нашите производи се на малата страна, ве молиме купете 1 или 2 големина нагоре Големина : 3 XГол

Воведување На Титаниумскиот Завршен Прстен На ДлетоЛесен, Висококвалитетен Накит за Секоја Пригода...

Постојат три големини за вашиот избор.3", Погоден За Возраст : 06 Месеци (Прибл.Текстура за дизајн на ѓон шт

ФелПро е неприкосновен водач на морски заптивки со посветена технологија за запечатување на моторот за

Утешителот и неговите додатоци треба да се мијат одделно од другите предмети, а потоа да се исушат на во�

Големина : 2 Препорачана Возраст : 12 Години Биста : 60см / 23,62" Ракав : 32см / 12,60" Горна Должина : 38см / 14,96" Полов�

Карактеристики : Издржлива конструкција од алуминиумска легура со водоотпорна заптивка штити од и пра�

Пиксел слушалки ушна слушалка про За Андроид Уникатен Bluetooth слушалки за трчање кадифе Делукс Хифи За Чо�

Производителите, добавувачите и другите го обезбедуваат она што го гледате овде, а ние не сме го потврди

Онреј 20х20 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со НасловЖивејте Го Ваш

Број На Производителот : Mr179581 Поддржете го вашиот спортски тим за време на играта! Возрасни спортски пер

Сосема Нова Рамка Рачно Изработена Во Сад Рамката Вклучува Акрилик, Подлога И Висечки Хардвер Отпорен Н

Довод На Моторот Колектор Заптивка Постави Внесување На Моторот Колектор Заптивка Сет Одговара : 1995.200020

Ова е Компатибилен МОНОХРОМАТСКИ Тонер NXT ПРЕМИУМ бренд Тонер Кертриџ (ЗДРАВО ЦРН ТОНЕР) кој работи со с�

Содржината на влакна варира во зависност од бојата, видете ја листата на бои за исклучоци Лесен и компре

Please wait...