0
clear
  • Примарно Злато Каратно Жолто Злато Полиран Фенси Врска Со Продолжување Ѓердан
  • -20%
  • -20%
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Полиран Фенси Врска Со Продолжување Ѓердан

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Полиран Фенси Врска Со Продолжување Ѓердан

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Додадете богато и раскошно парче во вашата колекција накит со овој прекрасен ѓердан. Стилизиран во 14 каратно жолто злато, овој ѓердан долг 17 инчи има елегантен фенси дизајн на врски со висока полирана завршница за траен сјај. Доаѓа со продолжување од 2 инчи, овој неверојатен ѓердан се прицврстува со фенси затворач за јастог за совршено држење.Метална Тежина : 3,92 Грама Тип на накит : Стил На Финехан : Тип На Врска : Фенси Ѓердан Накит Финиш : Висок Полски Пол : женски затворач : Фенси Јастог Канџи Метал : Златен Карат : 14 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 17-инчен х 10мм, 2-инчен Лок.Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Италија Полиран, 14 Каратно Жолто Злато, Фенси Јастог, Продолжување од 2 инчи.

Главните својства

Избор на купувачот

Рајмондс ПолсПопуларни Божиќни Песни За Пијано (ЦД НОВО)Етикета : Цд / Индисформат : Датум На Издавање : 30

Ли смело ја зема секојдневната карирана работна кошула во иднина со екстремната маичка со карирана фла�

Ажурирајте ја вашата гардероба со овие фармерки за влечење на тексас за чистење на тексас за жени Тие ја

83" горна должина : 40см / 15.17" Должина На Панталони : 42cm / 16.Етикета : Де Декорација : Должина На Блуза : Редове�

Додадете димензија во секоја просторија со нашите Уметнички Дела Во Рамка Со текстура Нашите уметнички

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашите 100% Памук Унисекс екипажот Вратот Бело В

5 велика британија : 4.92"1824 месеци5.5 погоден за : големина на новороденче : xl Должина На ВЛОШКА : 12.92"Препора�

Користете Трага килими во вашиот дом за дизајнер шик надградба Висина на купот : 0,5 инчи Боја : Сина / Слон

Глобално занаетчиство Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн...

Машки Црни Лоши Момчиња За Живот Пуловер Дуксер Со Качулка со Џеб од Кенгур напред и врвка за влечење на

Оваа супер кул Аеросмит машка гроздобер бенд Фото кратка ракав со аеросмит ќе направи одличен додаток н

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Уметник : Грејс Попсобјект : Апстракт Стил : Индустриски прооден вид : галерија обвиткано платно уметнос�

Слоеви на каскадни возбудувања на Завесата За Спална Соба За Девојки во Вашата Зона додаваат женски и м�

Еден пар женски печатење на животни од Викторија К, со дизајн на златна тока во предниот дел, нуди комбин

Барате да го прилагодите вашиот дом или канцеларија со убаво дизајнирани ѕидни налепници? Дизајнот со В

Гејтс Powergrip Тајмингот Компоненти за оние кои сакаат да го замени поединечни делови.Компонентите вклучу�

Овој Тренд Меѓународен Хари Потер И Филозофскиот Камен Клучен Уметнички Ѕид Постер е дизајниран со вис

Горен : Полиестер, Стп (Полиуретан)Надворешен Ѓон : Eva4 Дупчињаоблен, Подножје Од Пена, Лесен, Метални Дупк

Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи Со асортиман на големини и стилови, како ш

Таа ќе сака да се подготвува за кревет во овој супер мек велур девојки со 3 парчиња пижами поставени од п�

Лп Гас регулатор ф / Елита 216 & Профил 216 замена лп гас регулатор.Компатибилен Со : Куума Модел 58155 (Елита 216)

Стилски и моден дизајн ве прават повеќе attractive1.90" Ракав : 66cm / 25.41" Должина : 65cm / 25.Стил : Секојдневен, Секојд

Опис : Пол : Жени, Девојче Горниот Материјал : Крпа Единствен Материјал : Гума Сцени : Внатрешна И Надворе�

Please wait...