0
clear
  • Ултразвучно Средство За Чистење Со Тајмер, Пренослива Машина За Чистење Зелена
  • -20%
  • -20%
Ултразвучно Средство За Чистење Со Тајмер, Пренослива Машина За Чистење Зелена

Ултразвучно Средство За Чистење Со Тајмер, Пренослива Машина За Чистење Зелена

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Издржлива и силна отпорност на топлина конструкција од нерѓосувачки челик9. Чистење за неколку минути користејќи само вода од чешма. 40 KHz зајакнат трансдуцер го прави ултразвукот помоќен3. Потребна е само обична вода од чешма за чистење (додадете мала количина течност за перење за понатамошна ефикасност)Спецификации : 1. Големина На единицата : (13 х 7. Големина на резервоарот : (11,8 х 6,1 х 5,9) " / (30 х 15,5 х 15)см (Л х ш х)10. Боја : Сребрен И Блупакет Вклучува : 1 x Ултразвучен Чистач1 x Корпа1 x Капак За Мијалник1 x Прирачник За Напојување UKOKE UUC06 G ултразвучно чистење може да се користи како чистач на накит, средство за чистење стакло, средство за чистење протези, средство за чистење очила, чистач на часовници, чистач на монети, чистач на лабораториски инструменти и многу повеќе. Греење Моќ : 300 W7. Потрошувачка на енергија : 180 W5. Тежина : 6,2 кг / 13,67 фунти13. Капацитет на резервоарот : 6 L9.Ефикасно Ултразвучно Чистењеукоке UUC06 G Утразвучно Чистење генерира 42. 6л резервоар за капацитет за професионално чистење2.НЕ Е ПОГОДЕН ЗА : МИКРОФИБЕР, БИСЕРИ, КОРАЛИ,СМАРАГДИ, ЖАДИ, КОЛО, ЗАПАЛИВИ И ЕКСПЛОЗИВНИ ОПАСНИ МАТЕРИИ. Материјал на резервоарот : НЕРЃОСУВАЧКИ Челик SUS3048.Блескајте само со вода! Уживајте во професионалните резултати за чистење накит. Бајпас Лувер за продолжено работење7. Напојување : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 110 V, 60 Hz 12. Можете да го исчистите вашиот фин накит, стари монети,очила за очи, протези, глави за електрични машини за бричење и многу повеќе предмети за домаќинството со овојултразвучен чистач кој нежно се чисти за неколку минути без да ги оштети деликатните предмети. Поставување температура : 68-176од Прилагодлив3.000 Hz ултразвучни звучни бранови за моќно, но нежно чистење што нема да ги оштети вашите скапоцености додека ги освежувате како нови. Ултразвучна Фреквенција : 40 KHz4. Напон : 110В6.Карактеристики : 1.

Главните својства

Избор на купувачот

DIY miniaturas кукла КУЌА 3 D Дрвен Мебел Играчки За Деца Семе Светкарактеристики : 100% висок квалитет и сосема н�

Овој трендови меѓународни 24х36 Војна на Starвездите : Враќање на edеди еден постер за wallидови од еден лист 3

Завиткајте го прстот со искра на овој спектакуларен дијамантски прстен за жени Изработено во 10к жолто з

Одлично училиште униформа крштевање венчаница чевли Погоден за : внатрешен, надворешен, играње во парк,

Дизајн Машки Есенски Зимски Удобни Дуксери Сет За Дневна Облека, Секојдневни Џебови За Дуксери Со Качу�

Материјал : големина На крпа Од Оксфорд : голем,мал капацитет : 2035 внатрешна структура на торбата : џеб со

Hemенските хеланки на белиот стаг, се разноврсно и без проблеми додавање на вашата гардероба во сите врем

Прифатете го духот на заедништвото оваа празнична сезона со нашите шармантни комплети за појавување, д�

Поддршка и удобност одат рака под рака со банкарски шут кошаркарски шорцеви од Рибок Дизајнирано со брз

Крстарење Одред брод сидро Бебе Лигавче Inktastic Крстарење Одред брод сидро Бебе Биб Унисекс Морнарица И Ц�

●Клучни Зборови}Машки Фланелни Кошули Клиренсмени Кожни Ремени;Црн Џемпер За Мажи Со Патент;Кошули За �

Ретро се среќава со трендовски со совршено кул панталони за палење на земјоделски култури...

Покрај тоа, далечинскиот управувач, контролата на апликацијата за телефон и сончевата енергија се на ва

Please wait...