0
clear
  • Плови Машки Патики СО Врвки ЗРАК-Црна, Големина: 12
  • -20%
  • -20%
Плови Машки Патики СО Врвки ЗРАК-Црна, Големина: 12

Плови Машки Патики СО Врвки ЗРАК-Црна, Големина: 12

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Плови Машки Патики со Врвки. Лесен, дише со дупчиња отпорни на ' рѓа и нашиот Систем за Врзување од 360 ° за прилагодено вклопување. Удобен цел ден, неговиот висококвалитетен материјал за полнење ги прави блаженство за облекување. Стилот на овие удари е разноврсен, совршено се вклопува во сите видови секојдневни ситуации, семејни излегувања, шопинг, посета на пријатели и многу повеќе. Издржлив : Силен и издржлив, подготвен за секојдневна употреба. Удобно : Изработено Од висококвалитетен материјал за полнење. Стилски : Разноврсен стил кој одговара на многу тимови и прилики. Висок Квалитет : Стручно изработени чевли, направени имајќи го предвид искуството на носителите. Заштитни : Чувајте ги нозете безбедни на секој чекор.

Главните својства

Избор на купувачот

ЈОН 171 18Х9 8Х165, 1 0ЕТ 130,8 ЦБ ПОЛИРАН Секое од овие тркала е произведено со користење на супериорни материја�

Дрвената столица ќе понуди класичен, елегантен изглед при опремување на вашата установа Оваа столица ќ�

За оние кои го ценат висококвалитетниот мебел од дрво со традиционален и елегантен изглед Меѓународни �

Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со оваа уметничка подлога Во целосна боја Оваа подлога з�

Викерман 10" Шампањ Мат Сјај Боровинки Божиќ Украс Додадете малку сјај во вашите проекти за украсување п�

Моќниот И Blackономски Црн Брентвуд Апарати 2 Брз Рачен Блендер и Процесор За Храна со балон Размахване др�

Создадете посебно место што станува срцето на домот со освежувачка привлечност на Колекцијата Долче...

Опис Сакате шик и уникатна декорација за вас дома? Оваа ставка ќе биде добар избор за вас Тоа е креативна

19" х 11 " Неверојатни Животни полистон петел, се одликува со петел горниот дел од торзото со опашка пердув�

[Моќна Заштита] Подигнатите рамки ги штитат камерата и екранот Сите исечоци совршено се вклопуваат со т�

Please wait...