0
clear
  • Дорман 740 - Преден Регулатор На Страничниот Прозорец На Возачот За Специфични Модели На Нисан
  • -20%
  • -20%
Дорман 740 - Преден Регулатор На Страничниот Прозорец На Возачот За Специфични Модели На Нисан

Дорман 740 - Преден Регулатор На Страничниот Прозорец На Возачот За Специфични Модели На Нисан

DEN 4401.44

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој регулатор на прозорецот за замена е прецизно дизајниран и опширно тестиран за да одговара на точното вклопување, функцијата и перформансите на регулаторот на прозорецот на акциите на одредени години, марки и модели на возила. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Доверлива замена-инженер и тестиран за да одговара на вклопувањето, функцијата и перформансите на оригиналниот регулатор на прозорецот на одредени возила. Обезбеден квалитет-опширно тестиран со возење велосипед илјадници пати во вистинска врата на возилото за да се обезбеди долг работен век без проблеми. Сигурен дизајн-инженеринг во САД и поддржан од долгата историја на автомобилското искуство на резервните пазари. Лесна инсталација-обратно-инженеринг за да одговара на оригиналната форма и димензии на опремата за да обезбеди директно, беспрекорно вклопување. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Одговара Изберете : 1998-2004 НИСАН ГРАНИЦА 2000-2004 НИСАН XTERRA и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Главните својства

Избор на купувачот

Изработени од висококвалитетна ткаенина.Само Знамето, Без Бандера.Се одликува со ракав на врвот за вмет

Сметајте на овој Кадифен кревет Фриц за да оживеете модерен изглед во светилиштето во вашата спална соб

Хадсон костумите и комбинезонот за бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето...

Чувајте го вашиот електричен шпорет чист со овие Тави Дизајнирани да се вклопат под горилникот на елект

Широко се користи во кујна, ресторан, пекарница, САМ, пекарница и многу повеќе.Отпорен на маснотии и неле

Овие Трендови Меѓународни Марвел Стрипови ПајакДевојкаПајакДевојка #68 Ѕидниот Постер е дизајниран со

Подесени примарни цевки со должина за улични перформанси Мала тежина и цврсти цевки со 16 мерачи., Колект

Џебовите на цвест нудат погодно складирање за сите ваши дневни најважни работи Со џебови обложени со мр

Големина : С Половината : 62см / 24.41" Колк : 98см / 38.58" Бутот : 51см / 20.08" Должина : 97см / 38.19" Големина : М Половинат

Дизајн : Меки И удобни Маици Со долги ракави, вратот на екипажот и дизајнот на блокови во боја, меки на до�

Карактеристики : 1 Изработен е од висококвалитетен материјал и издржлив 2 Свинче банка со голем капацит�

Please wait...