0
clear
  • Трип Лајт П580-006-8К Дисплеј А В Кабел
  • -20%
  • -20%
Трип Лајт П580-006-8К Дисплеј А В Кабел

Трип Лајт П580-006-8К Дисплеј А В Кабел

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

4 аудио/видео сигнали.2 усогласеноста ви овозможува да пренесувате 4k содржина На Амазон И Нетфликс без компликации. Неговата СТАПКА на ПОДАТОЦИ HBR3 поддржува голем пропусен опсег што овозможува резолуции ОД 8 K @ 60 Hz.4 Кабелот Го Добива Вашето Домашно Кино За Игри ИЛИ Поставување Дигитални Знаци 8 K-Подготвен овој кабел Со Голема брзина Display Port (DP) (M/M) безбедно ги поврзува изворните и уредите за прикажување компатибилни со dp 1.4 стандарди за носење HDR обезбедување на широк спектар на живописни бои со побогат контраст посветла белците и подлабоко црнците. Тоа е компатибилен Со Display Port 1. Двојната заштита го намалува бучавата од линијата (ЕМИ/РФИ) што може да ги наруши сигналите што патуваат низ кабелот За Прикажување. Уживајте Во Јасноста НА 4k/8 K Видео Со Мулти - Канален Аудио и 4 : 4 : 4 Боја P580-006-8 K6 поддржува 8k UHD резолуции до 7680 x 4320 на 60 Hz со мулти-канален звук. 2020-компатибилен кабел, исто така, поддржува 4 : 4 : 4 хрома подмножество за игри НА компјутер на највисоко ниво или користење на ВАШИОТ HDTV како монитор за КОМПЈУТЕР. Компатибилен наназад со сите ваши постоечки уреди за Прикажување, вклучувајќи Конзоли за игри На блу-реј плеери И 4к телевизори P580-006-8 K6 е идеален за идно докажување на вашата апликација СО ВИСОКА дефиниција ИЛИ UHD A/V во пресрет НА надградба ОД 8 K. Контактите и конекторите се позлатени за да се спротивстават на корозијата. Поддржува РЕЗОЛУЦИИ НА UHD ДО 8 K @ 60 Hz ( 4 : 4 : 4) за зголемен квалитет на видеото носи сигнали Со Висок Динамички Опсег (HDR) за богат контраст и проширена точност на бојата во согласност со HDCP 2. Инвестирајте Во Квалитетна Конструкција за Сигурни Перформанси очекувате овој 8К кабел да трае долго, поради што е конструиран со висококвалитетни материјали како што е солидна пвц јакна.2 стандарди за прикажување на ажурирани 4k видео содржини го подобрува максималниот пропусен опсег за да овозможи подобрена HBR3 апликации работа со приклучок и репродукција без софтвер потребен за лесно непосредно инсталацијаовој производ е покриен СО ДОЖИВОТНА ограничена Гаранција поддржува резолуции на uhd до 8k @ 60 hz (4 : 4 : 4) за зголемен квалитет на видеото.

Главните својства

Избор на купувачот

Карактеристики : 1 Изработен е од висококвалитетен материјал и издржлив 2 Свинче банка со голем капацит�

Обемното испитување и тестирање на терен обезбедуваат соодветно вклопување За патнички автомобили и л�

Класа 1 Приколка Накуцване курт класа 1 приколка куки се најлесните должност куки на нашиот заден монтир

Бебешки Кревет, Преклопливо Цветно Печатено Бебешко Креветче со Перница Опис : висококвалитетен матери

Хадсон костумите и комбинезонот за бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето Нашиот 1парче предв

ПРОДАЖНА ТОЧКА : Подобрете го изгледот на вашиот дом со зачинување на вашиот прозорец...

НА ПРВ ПОГЛЕД 1 Надворешна Употреба 2 Отпорен На Вода 3 Редење 4 Собрани 5 Тежина Капацитет (фунти) : 220 ВК�

Џебовите на цвест нудат погодно складирање за сите ваши дневни најважни работи Со џебови обложени со мр

Овие Трендови Меѓународни Марвел Стрипови ПајакДевојкаПајакДевојка #68 Ѕидниот Постер е дизајниран со

Сметајте на овој Кадифен кревет Фриц за да оживеете модерен изглед во светилиштето во вашата спална соб

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Преодни Килими Од Портокалово Злато, 2 'х 3' Диза

Опис : удобно е за вашите миленици во овој фустан за миленичиња бидејќи е лабав, афинитет на кожата, ултр�

За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита Боја : Сло�

Карактеристики : 1 Материјал : Изработен Од Полиестер, лесен, мек и дише, ве загрева во fall и зима.2 Дизајн : �

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кошула Без Ракави, Блуза Со Еднобојна Боја, Обичен Т�

Бензинот ве издвојува од вашето типично сопствено тркало Стручно дизајниран со динамични силуети за се

Пол : Женски.должина : NOPlatform Висина : 1cm / 0.5 СМ / 10" НОГА ШИРОК : Т9, 510СМ / 3.Пол : Жени Горен Материјал : Ве Молим

Цилиндри ЗА ТРКАЛА : 7274 Тојота Пикап, 8485 Тојота Пикап, 8485 Тојота 4рунер Бек / Арнли Тркало Цилиндар 0723296 На�

Големина : 11 Должина На Влошка : 10,5 см / 4,13" Препорачана возраст : 04 Месеци САД : 3,5 Велика БРИТАНИЈА : 2,5 ЕУ : 1

Колекцијата Валаби претставува квалитет без компромис Овие килими се меки, кадифни и елегантно дизајни

Please wait...