0
clear
  • Соло Чаша за Пиење За Еднократна Употреба Бела Пластика оз. Кт 374В-2050
  • -20%
  • -20%
Соло Чаша за Пиење За Еднократна Употреба Бела Пластика оз. Кт 374В-2050

Соло Чаша за Пиење За Еднократна Употреба Бела Пластика оз. Кт 374В-2050

DEN 431.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Соло Чаша за Пиење За Еднократна Употреба Бела Пластика 4 мл. 1000 Кт 374В-2050 соло хартиени топли чаши се токму она што ви треба за сервирање топли пијалоци како кафе, чај или какао. Чашите се обложени со полиетилен кој делува како бариера за влага за да ја задржи течноста во чашата и да спречи истекување. Соло хартиените топли чаши имаат мазен валани раб што дава цврстина на чашата и обезбедува вклопување на капакот отпорен на истекување. Направено со најмалку 88% обновливи ресурси. Влакна заверени под синџирот НА старателство НА СФИ. Бело. 50 чаши погодни за топли пијалоци по ракав.

Главните својства

Избор на купувачот

Со вклучен засадувач на садови, оваа вештачка бамбус дланка е совршено парче за да додадете природно чу�

Овие столици за лулка од дрво со табела за појавување се сигурни дека се совршен додаток на вашиот двор..

Удрете го копчето Snooze во стил Мекиот и удобен пижама на тајните богатства е совршен избор за удар и рела�

Инспирирајте го вашиот изглед со овој прекрасен ѓердан за вкрстени приврзоци Прикажувањето на впечатл�

Освежете го вашиот простор со овој пар на панелот за завеси со суптилен сеопфатен дизајн Заглавието со �

Дајте ја вашата гушкачка loveубов овој неверојатен ангажман на дијаманти со квадратна рамка со тркалезни

Само мојата големина сега е JMS од Hanes Womensенски плусголемина Cool DRI Performance Scoopneck резервоарот ве одржува суво

Чувајте ги вашите книги организирани и лесно на дофат со тоа што ќе ги чувате во нашата корпа за книги на

Име на типот на спецификации : Сет за мебел за внатрешен двор, сет за разговор за внатрешен двор, плетен т

Опуштете се во полето на диви цвеќиња со ветровито цветање на отворено од колекцијата на пустината од д�

BHG (Подобри домови и градини) Прилагодливи мат црни 3 нијанси на таванот на таванот е 3 тина сет за осветлу

Подготвувањето за денот е лесно како 123! 3пакетите со џемпери на Garanimals се супермеки и тотално носат Ова з�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Без разлика дали вашето дете е во првата сезона или веќе risingвезда во подем, а 1 Active Wear ќе ја однесе својат�

Практична летна сандала, нола по лесна улица ќе биде вашиот стил на одење што ќе го носите повторно и пов

Чекор елегантно во вечерните часови со улицата Магнолија по лесна Со деталите инспирирани од змијата и�

Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие декоративни естетск

Овој оригинален рустикален часовник од дрво woodиден часовник се вклопува и во рустикални декори, како и �

Please wait...