0
clear
  • НА Прв Поглед, AAGDR111804042, Брава Затворање Без Датум Биро Почеток Во Собата, Секој, Teal
  • -20%
  • -20%
НА Прв Поглед, AAGDR111804042, Брава Затворање Без Датум Биро Почеток Во Собата, Секој, Teal

НА Прв Поглед, AAGDR111804042, Брава Затворање Без Датум Биро Почеток Во Собата, Секој, Teal

DEN 559.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сетот за стартер без датум има луксузни и модерни навлаки од вештачка кожа со надворешен џеб од патент и затворање на бравата. За да го поставите вашето планирање во секое време, искористете го комплетот што вклучува сет на јазичиња без датум 12 месеци, 16 неделни страници без датум и 24 страници со белешки. Ширењето на две страници неделно нуди пресуден простор за планирање со часовно време на закажување од 8 ДО 18 часот. Ширењето на две страници месечно има отворени дневни блокови со засенчена област за пишување во датумот плус простор на врвот за пишување во месецот и годината. Секој месец е јазиче, и идната година референтни календари се прикажани. Организирањето џебови во внатрешноста на капакот обезбедува дополнително складирање. Капакот доаѓа и со еластична јамка за пенкало. Додатоците за стартер сет вклучуваат торбичка со патент, владетел на маркер на страница и бележник од 24 листови. Капакот на организаторот е стил на врзивно средство со седум прстени (3/4"), така што страниците остануваат безбедни. Големина на биро стартер сет (големина 4) доаѓа со 5-1/2" х 8-1/2" страници. На Прв Поглед Затворање На Бравата Без Датум Биро Започнете Постави Без Датум за разноврсна планирање. Удобен надворешен џеб со патент за лесен пристап. Луксузен, вештачко-кожен капак со модна смисла. Месечни шири со јазичиња за лесна навигација. Неделно се шири со време на закажување за ефикасно закажување.

Главните својства

Избор на купувачот

Новиот планер на „Fox & Falow“ и „Fox & Fallow for Blue Sky“ ви помага да управувате со вашето време и да го балансират

Визуелизирајте ја секоја недела со календарот за планирање на Сино Скај во 2022 година Дизајнирано да ви �

На ПРВ ПОГЛЕД Извршната Власт 2021 Неделна Месечна Книга За Состаноци Со Патент Црна Голема 8 14 х 11 Неделни

Фокусирајте се на она што е важно оваа година со Месечниот месечен планер на работната линија во Кембри�

Оваа Месечна Куќа на Дулитл Земјени Пејзажи месечен планер има доволно простор во дневните блокови за с

Планирајте ја вашата недела, месец или година и чувајте ги сите важни активности забележани со Минтгрин

Please wait...