0
clear
  • Повеќенаменски Метален Дифузор За Топлина Индукциски Плочи Адаптер За Гас Електрична Шпорет Плоча Со Рачка
  • -20%
  • -20%
Повеќенаменски Метален Дифузор За Топлина Индукциски Плочи Адаптер За Гас Електрична Шпорет Плоча Со Рачка

Повеќенаменски Метален Дифузор За Топлина Индукциски Плочи Адаптер За Гас Електрична Шпорет Плоча Со Рачка

DEN 559.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Не е потребна топлина, заштедувајќи многу време додека го одржувате оригиналниот вкус. Не е потребна топлина, заштедувајќи многу време додека го одржувате оригиналниот вкус. Со претворање во индукциски шпорет, за да се постигне заштеда на време и да се донесе многу погодност.

Главните својства

Избор на купувачот

Универзална Еднократна Употреба Шпорет На Гас Врвен Заштитник На Горилникот За Чистењекарактеристика

Опис Плоча за пренос на топлина, изработена од материјал од нерѓосувачки челик, и вооружена со долга рач

Please wait...