0
clear
  • Гамакацу Тешка Покривка Црв Кука со Жица Чувар
  • -20%
  • -20%
Гамакацу Тешка Покривка Црв Кука со Жица Чувар

Гамакацу Тешка Покривка Црв Кука со Жица Чувар

DEN 239.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пристигна стандардот на гамакацу во флип куки. Тешката кука за црви е изградена според највисоките стандарди за борба против најголемата риба во најтешката обвивка. Тешката кука за црви за покривање со чувар на жица го карактеризира нашето цврсто заварено око, совршено за врзување на јазол од снел со плетенка. Гамакацу работеше со нашите врвни добрите страни за да дизајнира подобрен чувар. Наместо гломазна шипка за собирање топлина, Црвот Со Тежок Капак има мал чувар на жица. Чуварот има мал компактен профил и е стратешки поставен за супериорна моќ на држење за пластика.Спецификации : - Тип На Кука : Слатководна Големина : 5/0-Боја : Нс Црна Количина По Пакет : 4 Гамакацу Тешка Покривка Црв Кука со Жица Чувар.

Главните својства

Избор на купувачот

Куката За Октопод Гамакацу е најразновидната кука, позната по својата издржливост и цврстина...

Орел канџа, Брендот што го започна сето тоа, останува главен на денешниот рибар кој е свесен за вредност�

Црвот Гамакацу ЕВГ е најпопуларната и најразновидна кука Црвот ЕВГ е златен стандард во дизајните на ку

О ' Шонеси Во Живо Мамка Кука Технологијата На Жица На мустад И НитуКалење Процесот Значи Дека Куките Се

Класичниот опсег На куки О ' Шонеси е совршен за тежок, риболов на дното Таа е идеална за Конгер Јагула, Л�

Ние сме Број 1 Во риболов, лов, морски, стрелаштво и други производи на отворено Ние гарантираме дека го о

Најважниот дел од вашиот риболовен систем е деловниот крај Без куки, ние не фаќаме риба Куките за Сол од

Идеална кука за мамка на бобинки од срна, местење исечена харинга и тролање или мочање солена вода...

Овие екстра остри, златни куки од јајца од лосос ги свртеа очите Снелед моделот е прецизно врзан со моно�

Berkley® fusion19 ® куките се за секого, од почетниците до страствениот риболовец Куката за Жаба совршено се вк�

Цевката 25 е идеална кука за финес цевки и други шупливи мамки Оваа кука користи елегантен дизајн на глав

Куките гамакацу им нудат на спортските рибари врвен дизајн, најквалитетен челик и нееднаква изработка..

Идеални за надградба на високи куки на мамки за тролање лосос, овие куки со отворени очи имаат Точка на С

Лазер остар премиум опрема за риболов ви дава аголен раб кога ви е најпотребен Оваа Лазерска Остра Трка�

Сопственик Горила Кука 5305 Големина : 3 / 0 По Пакување : 28 Куките за горила се крајните куки за живи мамки з�

Орел Ноктот расте и ги усовршува нивните производи повеќе од 84 години Овој Мамец Со Канџи Од Орел Снел ј�

Куката За Октопод Гамакацу е најразновидната кука, позната по својата издржливост и цврстина Куката е о

Беркли Фузија19 куките се насочени кон сите, од почетниците до страствениот риболовец Тешката Кука За По

Куки За Октопод гамакацу, Круг (Внатрешна Точка)Ист дизајн како Кругот На Октопод, но без никакво помест�

Беркли Фузија19 куките се насочени кон сите, од почетниците до страствениот риболовец Куката За Високи Т

Куката За Октопод Гамакацу е најразновидната кука, позната по својата издржливост и цврстина...

Кас Линии, Фалсификувани, НЕРЃОСУВАЧКИ 354 SS5 / 0 Eagle Канџа O ' Shaugnessy Кука, НеОфсет, Екстра Големо Око За Кас Л�

Куката За Октопод Без Мрена Гамакацу вклучува специјално дизајниран свиок што овозможува куката брзо д

Орел Ноктот расте и ги усовршува нивните производи повеќе од 84 години Оваа Кука За Поместување На Обичн�

Серијата Морски Напаѓач "Ф1" е нашата најпопуларна опрема за пробивање (флук) Работи одлично во сите крај

Јужна И Туна Кука Технологијата На Жица На мустад И Процесот На Калење Значи Дека Куките се Полесни и До

Овој производ е голема вредност за цената Споредете ги цените со другите квалитетни куки Идеален е за м�

Please wait...