0
clear
  • Хикологија Термички Безжични Магнетни Римски Нијанси
  • -20%
  • -20%
Хикологија Термички Безжични Магнетни Римски Нијанси

Хикологија Термички Безжични Магнетни Римски Нијанси

DEN 768.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Направена имајќи го предвид клиентот, инсталацијата е лесна и направена за неколку минути. БЕЗЖИЧЕН : Сертифициран НАЈДОБРО ЗА ДЕЦА-безбеден и практичен. Со дизајн без кабел безбеден за деца, овие се исто така совршени за дневни соби, кревети, кујни, расадници и игротеки. Паметните, безбедни и практични - Безжични Магнетни Римски Нијанси го подигнуваат вашиот декор лесно и прифатливо (вклучува Валанс). Со вклучен целиот хардвер сенката е способна и за внатрешна и за надворешна монтажа. ДИЗАЈНИРАН за : Филтрирање на светлината и обезбедување сенка, давање изолација, блокирање НА УВ зраците, создавање приватност, додавање убавина.Хикологија Безжичните Магнетни Римски Нијанси се паметни, стилски, безбедни и практични. ПРЕПОРАЧАНИ СОБИ : детска соба, дневна соба, спална соба, канцеларија, кујна, расадник. Термички поддржан 100% Полиестер. Мерење : Претходно Намалување на ширината вклучува половина инчен одбиток. За да работите, едноставно подигнете ја сенката на неколку претходно фиксирани нивоа и силните магнети лесно ќе се прицврстат до саканата висина. Ако ви треба мала помош, погледнете ги нашите видеа со упатства на You Tube. ТКАЕНИНА : Филтрирање На Светлина. Достапни во различни ткаенини, тие сигурно ќе ја нагласат буквално секоја област и ќе одговараат на нејзиниот декор. ПРЕД-НАМАЛУВАЊЕ : ширината вклучува Половина Инчен одбиток (индустриски стандард).

Главните својства

Избор на купувачот

Исто така, ќе добиете упатство за инсталација, хардвер за инсталација, гаранција од 12 месеци и нашата пр�

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

Римските ролетни беа лесни за вклучување во кој било стил на дизајн Нашите Римјани доаѓаат со претходно

Затемнувањето на нијансите создава приватна, но воздушна атмосфера бидејќи е затемнување на ткаенинат�

Потребна е минимална длабочина од 1инч за внатрешноста на монтирање и 1 3 / 4инчи за плапкање во внатрешно�

Прилагодени нијанси на приватност / ролетни на француски врати рафиниран дизајн и одлично за секојдне

Ткаенината римски нијанси за кујнски прозорци нежно ја филтрираат светлината додека ја обезбедуваат п�

Обични безжични римски нијанси Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуст�

Карактеристики : Премиум Безжичен Механизам + Прекрасни Рамни Римски Набори + Соодветна Валанс + Издржли

Наменети за внатре и надвор од монтирање Нијанси на прозорецот Комбинирање на алатка, стил и квалитет в

FREE color swatches available, email customerservices@ and provide product and color name or link and Поштенска адреса, дозволете 34 дена да го примите

Одличен додаток на ролетни за врати завеса за прозорец на вратата и сенка за француска врата Ткаенината

Брендот за завеси од 1 прозорец во земјата сега прави нијанси Донесете рафинирано и светско решение за с

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

Време е да го донесете вашето уникатно чувство за стил на вашиот прозорец Затемнувањето на нијансите со

Додадете елеганција на вашите прозорци користејќи ја римската сенка на 36 "x 64 " зајдисонце Се одликува со

Потребни се големи или мали ролетни за прозорци што ви ги покривавме Овој производ е точно на големинат�

Прегледајте ги упатствата за инсталација Потребни се големи или мали ролетни за прозорци што ви ги покр

Please wait...