0
clear
  • Кралската римска сенка на Монт, 36 64
  • -20%
  • -20%
Кралската римска сенка на Монт, 36 64

Кралската римска сенка на Монт, 36 64

DEN 768.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Додадете елеганција на вашите прозорци користејќи ја римската сенка на 36 "x 64 " зајдисонце. Се одликува со природен бамбус со текстурална завршница и дизајн на светло-филтрирање за да се обезбеди вистинската мешавина на светлина и приватност. Сенката прави тропски додаток на кој било простор. Користете го за да додадете топлина во вашиот дом или канцеларија. Сенката на бамбус прозорецот доаѓа со валенција за појавување за да додаде допир на стил и да му даде на вашиот прозорец сопствен изглед. Исто така, има заклучување на кабелот за да се овозможи прилагодување на висината. Оваа римска сенка на прозорецот лесно се чисти со влажна крпа. Наменето да се спротивстави на влагата и влажноста, таа се спротивставува на тестот на времето. Инсталира со едноставен метод на кука и доаѓа со сите потребни хардвер и упатства за да го поставиме. Монт Ројал Роман Шајд, 36 "x 64", зајдисонце : Вклучени се сите хардвер и упатства. Инстали со едноставен метод на кука. Се спротивставува на влагата и влажноста. Лесно е да се исчисти со влажна крпа. Заклучувањето на кабелот овозможува прилагодување на висината. Римската сенка на прозорецот доаѓа со 1-годишна ограничена гаранција. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Ако оваа ставка има изложени жици, таа претставува потенцијална опасност од задушување на децата. Посетете ги информациите за безбедност.

Главните својства

Избор на купувачот

Време е да го донесете вашето уникатно чувство за стил на вашиот прозорец.Обични безжични римски нијанс

Прилагодени нијанси на приватност / ролетни на француски врати рафиниран дизајн и одлично за секојдне

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

Римските ролетни беа лесни за вклучување во кој било стил на дизајн Нашите Римјани доаѓаат со претходно

Наменети за внатре и надвор од монтирање Ткаенината римски нијанси за кујнски прозорци нежно ја филтри�

Ткаенината римски нијанси за кујнски прозорци нежно ја филтрираат светлината додека ја обезбедуваат п�

Наменети за внатре и надвор од монтирање Нијанси на прозорецот Комбинирање на алатка, стил и квалитет в

Опуштете го изгледот на која било просторија со обичниот и утешен безжичен метеж за бамбус бамбус римск

Направено од најквалитетни вистински бамбусови кибритчиња.РАСПОЛОЖЕНИЕ Бамбус Римски Нијанси пополне

Безжичната Проверка На Биволи Римската Сенка дава изјава дали нагоре или надолу.  Неговата ткаенина за

Ткаенината римски нијанси за кујнски прозорци нежно ја филтрираат светлината додека ја обезбедуваат п�

Безжични римски нијанси Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуство во пр

Ние ги користиме само најдобрите компоненти и докажаните техники на производство Третман на прозорци �

Потребна е минимална длабочина од 1инч за внатрешноста на монтирање и 1 3 / 4инчи за плапкање во внатрешно�

Карактеристики : Премиум Безжичен Механизам + Прекрасни Рамни Римски Набори + Соодветна Валанс + Издржли

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

Време е да го донесете вашето уникатно чувство за стил на вашиот прозорец Затемнувањето на нијансите со

Затемнувањето на нијансите создава приватна, но воздушна атмосфера бидејќи е затемнување на ткаенинат�

Прегледајте ги упатствата за инсталација Третман на прозорци Нашата класична римска сенка е изјава за

Овој производ е точно на големината Идеална употреба : Римски нијанси за врати, нијанси на вратите, роле�

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

Прегледајте ги упатствата за инсталација Овој производ е точно на големината Нашите Римјани доаѓаат со

Уживајте во сонцето и погледот, во оваа навистина тропска, но модерна слепа Кажете ни го вашиот (1) број н�

Кажете ни го вашиот (1) број на нарачка, (2) дали е внатре или надвор монтажа, (3) вашите мерења (внатре монти�

Потребни се големи или мали ролетни за прозорци што ви ги покривавме Римските ролетни беа лесни за вклу�

Одлично додадете на ролетни за вратите завеса за прозорецот на вратата и сенката за француската врата...

Please wait...