0
clear
  • Мек Сапун Течен Сапун За Раце, Кокос и Топол Ѓумбир-фл оз
  • -20%
  • -20%
Мек Сапун Течен Сапун За Раце, Кокос и Топол Ѓумбир-фл оз

Мек Сапун Течен Сапун За Раце, Кокос и Топол Ѓумбир-фл оз

DEN 95.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој Мек Сапун кокос И Топло Полнење Со Мирис На Сапун за Раце доаѓа во шише од 32 мл. Има егзотичен мирис инспириран од овошјето и зачините на далечните земји. Јасната формула е чиста и едноставна. Содржи монистра од влага за омекнување и мазност. Овој навлажнувачки сапун за раце е дерматолог тестиран за да испорача чисти и мазни раце. Мирисот е примамлив, но суптилен. Големото шише е паметен и исплатлив начин за полнење на вашите помали шишиња со пумпи во бањата, кујната или каде било што ви треба сапун. Мек Сапун Кокос И Топол Сапун За Раце За Полнење Ѓумбир, 32 мл : тропско уживање за вашите раце со свеж мирис на кокос и топол ѓумбир. Верувајте во чистото и воодушевете ги вашите сетила. Сапунот за раце од мек сапун е натопен со монистра од влага за да помогне во омекнување на рацете. Тестиран дерматолог. Чист, суптилен мирис.

Главните својства

Избор на купувачот

Одвојте момент за да избегате во секое време од денот Со Теоријата За Мирис Лубеница Киви Дезинфекција �

Почувствувајте чувство на заживување чисто со Нашето Бирање Изворска Вода Антибактериски Течен Сапун �

Тоа е 4 часот Дали знаете каде ви биле рацете? веројатно подобро само да ги измиете и да не размислувате з

Тие исто така помагаат да се намалат емисиите на јаглерод во транспортот за 85% по употреба (пресметано в�

Чувајте ги рацете чисти со удобни марамчиња кои убиваат 99,9% од вообичаените бактерии Нежните марамчиња

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

Рачен Сапун, Бела Боја, Лосион За Форма, Рачен Сапун Од Типот На Производ, Серија Еден Истрел, Големина на

ЏОНСОН Антибактериски сапун за Раце пена сапун за раце има антибактериска формула за чистење на кожата

Течен Сапун За Раце, 1 Пакет Лаванда, 1 Пакет Пеперминт, 12,5 МЛ секој сапун за раце без Парабени, кој исто та

Beautyspacenk ги одржува рацете свежи со нашето миење на јасмин и роза Миризливи со белешки од цветаат рози, пр

Држете ги рацете свежи откако ќе ги измиете! ; Сапун за раце; мирис На Касис и јасмин; Одлично за сместува�

Please wait...