0
clear
  • Acme Безбедност Керамички Сечилото Бо Машина, 6.15
  • -20%
  • -20%
Acme Безбедност Керамички Сечилото Бо Машина, 6.15

Acme Безбедност Керамички Сечилото Бо Машина, 6.15

DEN 165.92

Износ
Во форма достапна за нарачката

Westcott westcott® безбедност керамички сечилото кутија машина. Ултра-безбеден секач со керамичко сечило што може да се повлече и трае 10 пати подолго од челичните сечила. 100% Парче® керамичко сечило. Не-заменливи сечилото. Издржливи СТОМАЧНИ издржливост со големо влијание. Тип на нож : Безбедносен Секач; Тип На Сечило : Фиксен; Сечило : Керамика; Број На Сечила : 1. Ова acme безбедност керамички сечилото кутија машина, 6.15", зелена е голем ножеви, хоби сетови и сечила точка по намалена цена под 2 20 не можете да пропуштите. А подолготрајни, побезбедно режење авто повлекува машина. 100% Парче® керамичко сечило. 10 ПАТИ подолг век на траење од нерѓосувачки челик. Издржлив СТОМАЧНИ високо влијание тело. Способен за сечење на најголемите кутии. Сечило што се повлекува за лесно складирање. Совршен за дома или канцеларија.

Главните својства

Избор на купувачот

Please wait...