0
clear
  • Визкидс Тинејџерски Мутант Нинџа Желки Генерал Мајстори Градење Игра Херои Во Половина Школка Бо Во Собата
  • -20%
  • -20%
Визкидс Тинејџерски Мутант Нинџа Желки Генерал Мајстори Градење Игра Херои Во Половина Школка Бо Во Собата

Визкидс Тинејџерски Мутант Нинџа Желки Генерал Мајстори Градење Игра Херои Во Половина Школка Бо Во Собата

DEN 319.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Мајсторите на коцки е глобален хит Од Визкидс. Ја користи истата комерцијална платформа За Градење Коцки развиена од Мајк Елиот и Erк М.Ланг. Тинејџерскиот Мутант Нинџа Желки Генерал Мајстори тече од возбуда! Тинејџерскиот Мутант Нинџа Желки Генерал Мајстори : Херои Во Полу Школка Кутија Сет има уште повеќе од желка акција ќе љубов со нови верзии На Леонардо, Микеланџело, Донатело и Рафаел. Им се придружуваат нови сојузници за борба против нови непријатели! Играчите можат да одлучат да го изградат својот тим на херои, негативци или некоја комбинација од двете! Ова издание е совршено и за нови и искусни играчи. Без разлика дали играчите се заинтересирани за игра или две преку пица или градење на совршен тим, ова е издание што не може да се пропушти! Воведување на повеќе од осум карактери никогаш не-пред-видени Во Генерал Мајстори! Тинејџерски Мутант Нинџа Желки Генерал Мајстори : Херои Во Полу Школка Кутија Сет ќе бидат сигурни да се испорача целосно радикално време! Визкидс Тинејџерски Мутант Нинџа Желки Генерал Мајстори Градење Игра Херои Во Половина Школка Кутија Сет : возраст : 14 години и повеќе. Има уште повеќе акција на желка што ја сакате со нови верзии на Желки заедно со нивните сојузници и непријатели. Воведува повеќе од 8 карактери досега невидени Во Мајстори За Коцки. Не-колекционерски, сеопфатен комплет кутии што е целосно компатибилен со други Производи На Мајстори за Коцки.

Главните својства

Избор на купувачот

Додадете уште малку кикотење на вашите празници со Црвенило На Стомакот Проширување На Животот Фановит

CTRLИзградете подобро од вашите противници, во Ctrl, играчите се обидуваат да доминираат во коцка со лазење

Асортиман на неутрални картички, вклучувајќи шест нови неутрални парцели, ги менуваат опциите достапни

ВО привлечна кутија, КОМПЛЕТОТ ЗА НОЌНИ ПОДАРОЦИ ЗА СЕМЕЈНИ ИГРИ ИМА три натпревари во еден ред совршен

Онаму каде Што Целата Е Збир од Нејзините Делови Во оваа игра за редење и совпаѓање, играчите откриваат �

Америка во 19 век : железниците цветаат! Пионерскиот дух и визија се насекаде Секој сака да биде првиот шт

Ливин ' Сонот Е проширување За Игра На Табла Со Црвенило На Животот со Игри На Стомакот Ова не е самостој�

Трговците и Разбојниците ви дозволуваат да го живеете животот на влијателен трговец или страшен пират �

Изберете "Избери" е играта што се прилагодува на вашата личност! За да го натерате вашиот тим да погоди з�

Дали сте технички возрасни, но не ви се допаѓа? Преправањето Дека Сте Возрасни е хардкор секојдневна игр

Работите поминаа од лошо во полошо во колењето Гулч Некогашниот тивок мал град веќе еднаш беше презасит

Тоа е време на повторен раст во стариот урбан центар, а најхипите и најдобрите занаетчии на пиво собраа �

Освојувањеима војна во земјата На Вестерија Со години, големите кралства Стронгхелм, Варстон, Храброст

Аркам Хорор Игра Со Карти : Часот На Ловецот Новела ја следи саканата истражувачка Џени Барнс додека изб

Ова издание На Класичен УмСтапица од Страна На Почетните Медиуми, содржи стотици загатки, мистерии, brainte

Уживајте во вистинска класика за следната ноќна игра во семејството со бесконечни игри истурање и маги�

Please wait...